Durmak Yok Yola Devam

Vtnsvr

New member
Sayın Ümit Zileli , 12 Şubat 2009 tarihinde Cumhuriyet gazetesinde yayımlanan
“Durmak yok yola devam” adlı yazınızı okudum..

Harikasınız Sayın Zileli Harikasınız ..Başbakanın yola devam parolası ülkemizde o kadar tutmuş ki , durdurabilene aşk olsun.. Sevgili dostlar , altı yıl boyunca Başbakan tarafından aşağıda ifade edilen söylem ve yapılan eylemler karşısında halkımız acaba! şu sıralar ne yapıyor dersiniz ?!... Aynı sloganlar aralıksız devam ettiğine göre bildiniz, dostlar bildiniz…

Bu nedenledir ki , rahmetli Aziz Nesin 'in Türk halkı hakkındaki görüşlerini tekrar masaya yatırmak ve üzerinde bir kez daha düşünmemiz gerektiğini belirtmek elzemdir.. Haydi! bir vatandaşımız , Başbakan tarafından aşağıda sarf edilen söylemlere ve altı yıldır AKP iktidarının yapmış olduğu eylemlere hayır desin, sıkar biraz .. Yapılan eylem ve ifade edilen söylemler gözümüzün içine bakılarak icra edilmiştir. Şimdi sizleri , bile bile lades olduğumuz İcraatlarla baş başa bırakıyorum..

İnternet ortamında dolaşan “Tayip diyor ki” Power Point gösterimini ve Sayın Ümit Zileli’nin yazısını dikkate alarak karalamaya çalıştıklarıma yorum getirirsiniz.. sevinirim.. Bu sayede.., birde haber almaya susamış insanımızı uyarır ve uyandırırsanız, bizi idare ettiklerini zannedenlerin sonunu getirmek kolaylaşır..
" ...
Tayyip Diyor ki ;
Ey Benim Okuyup Araştırmayan Halkım:

1- Şehidinize hakaret ettim, anlamadınız.
2- Ermeni Yahudi demeden ülke varlıklarını satıp, egemenliğimizi devrettim, anlamadınız.
3- Kendi Ülkemi Bölen Projenin Eş Başkanıyım dedim, anlamadınız.

4- Erbakan bile "AKP' yi Siyonistler kurdurdu" dedi ki doğru , fakat yine anlamadınız.
5- Türkiye Yi Katmerli Bir Borcun Altına Soktum, Satılmadık Yer Bırakmadım, Anlamadınız.
6- Barzani ve Talabani ile kol kola girip kendi askerimizi dışladım, anlamadınız.
7- Din, Müslümanlık, İslam dedik 4 yıl boyunca rekor sayıda kilise açtırdım, bu nasıl Müslümanlık demediniz ve yine anlamadınız.
8- Oğluma Açık Açık Gemi Aldım, Alenen 4 Senede Onu Da Trilyoner Yaptım Anlamadınız.
9- Maliye bakanıyla el ele verip yedi sülalemize yetecek paraları götürdük anlamadınız.
10- Terörist Başına "Sayın" Dedim Anlamadınız.
11- Ülkeyi en yüksek faizle borçlandırdım anlamadınız.
12- 2002 deki seçim öncesi dokunulmazlıkları kaldıracağım diye yalan söyleyip sonra bir daha lafını bile etmedim anlamadınız.
13- Derdini söyleyen vatandaşa si... çektim , yine anlamadınız.

Üstüne üstlük bütün bunları tembel muhalefet , size iyi anlatamayınca, sandıktan hop ben çıktım.
Şimdi bir 5 yıl daha sizleri ben sevmeyim de kimler sevsin. Bu 5 yılda da yapacağımı yaparım, ondan sonra ister seç ister seçme çok da göbeğimin bir karış altındaydı.Nasıl olsa kalkıp yüzünüze sövsem yine %30 alırım . Atalarımız ne demiş ; Deveye diken, insanı seven.

Canım koyunlarım benim.
... "

En samimi duygularla Atatürk sevdalılarına saygılarımı sunarım..
Fevzi MORAY
E.P.KD.ALB. 12 Şubat 2009 İzmir

http://www.yenidenkurtulusneferleri.com/modules.php?name=News&file=article&sid=37

atn42

New member
Tayyip Diyor ki ;
Ey Benim Okuyup Araştırmayan Halkım:

1- Şehidinize hakaret ettim, anlamadınız.
2- Ermeni Yahudi demeden ülke varlıklarını satıp, egemenliğimizi devrettim, anlamadınız.
3- Kendi Ülkemi Bölen Projenin Eş Başkanıyım dedim, anlamadınız.

4- Erbakan bile "AKP' yi Siyonistler kurdurdu" dedi ki doğru , fakat yine anlamadınız.
5- Türkiye Yi Katmerli Bir Borcun Altına Soktum, Satılmadık Yer Bırakmadım, Anlamadınız.
6- Barzani ve Talabani ile kol kola girip kendi askerimizi dışladım, anlamadınız.
7- Din, Müslümanlık, İslam dedik 4 yıl boyunca rekor sayıda kilise açtırdım, bu nasıl Müslümanlık demediniz ve yine anlamadınız.
8- Oğluma Açık Açık Gemi Aldım, Alenen 4 Senede Onu Da Trilyoner Yaptım Anlamadınız.
9- Maliye bakanıyla el ele verip yedi sülalemize yetecek paraları götürdük anlamadınız.
10- Terörist Başına "Sayın" Dedim Anlamadınız.
11- Ülkeyi en yüksek faizle borçlandırdım anlamadınız.
12- 2002 deki seçim öncesi dokunulmazlıkları kaldıracağım diye yalan söyleyip sonra bir daha lafını bile etmedim anlamadınız.
13- Derdini söyleyen vatandaşa si... çektim , yine anlamadınız.

SAYIN tayyip ananı çocuklarını yandaşlarını yalakalarını gemiciklerini alda git artık

oLdness_07

The Darkness
Tayyip gittikten sonra o kadar çok şey anLıcaksınız ki.
Bir gün geLicek hepiniz anLıcaksınız.
Şu anda başa geçebilecek bir parti yok.
Tek iktidar adayı akp'dir.
Önümüzdeki seçimLerde %50^yide geçince bunLarı anLıcaksınız.
Bu üLkenin yarısı aptal değil bu bakımdan içiniz rahat oLsun =)

HTML