Dtpnin amacı ne?!

bayzin

New member
Arkadaslar dtpliler tsknın operasyonlarını önlemek için sıcak bölgede cadır kurcakmıs.Artık cizmeyi asıyorlar diye düşünüyorum.Meclisde bile kalmaları büyük bir hatayken bunlar iyice yüz buldu!

Sizlerin fikri ne?

kzlyldz

New member
Arkadaslar dtpliler tsknın operasyonlarını önlemek için sıcak bölgede cadır kurcakmıs.Artık cizmeyi asıyorlar diye düşünüyorum.Meclisde bile kalmaları büyük bir hatayken bunlar iyice yüz buldu!

Sizlerin fikri ne?
operasyon yapılınca bitiyormu sanki çözüm operasyonla gelecek gibi değil sayısız kere operasyon yapıldı 34 senede ne değiştiki sadece terörist değil asker ve sivil halkta öldü-şehit oldu

dtp türk halkının oylarıyla meclise girmiştir mecliste olmaları fazla ne demek oy veren 3 milyon kişiyi yok sayamazsın

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
ne güzel olur keşke öyle bir iyilik yapıpta tam bombaların düşeceği yere kamp kursalar bir taşla iki kuş vurmuş oluruz meclisteki pisliklerde temizlenmiş olur...

kerpatula

New member
arkadaşlar ben de pkk dan nefret etmeme we tabii onlara para yardımı yapıp güçlenmelerine sebep olduğu için dtp yi de pek sewmememe rağmen meclise girmelerinin hem onlar hem de bizim açımızdan iyi olduğunu düşünüyorum. eğer düşüncelerini demokratik yollarla mecliste değüil de kurşunlarlla dağlarda kabul ettirmeye çalışsalardı daha mı iyi olurdu... şehit düşen bunca genç mehmetçiğe yazık değil midir...

HTML