Dsp :cumhurİyet Rejİmİmİz ErdoĞan’dan KaÇarken GÜl’e Tutuldu

Pessi

New member

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ;
Sayın Abdullah Gül’ün Başbakan Erdoğan tarafından cumhurbaşkanlığı tek adaylığına tayin edilmesi tam bir demokrasi skandalıdır.

Cumhuriyet rejimimiz Tayyip Erdoğan’dan kaçarken Abdullah Gül’e tutulmuştur.

Devletle ve rejimle ailecek mahkemeleşmiş olan bir siyasetçinin cumhurbaşkanlığı makamına çıkması cumhuriyetin tüm değerlerini özde de, sözde de tehlikeye atabilecektir.

Başbakan’ın hiçbir diyalog ve uzlaşma çabasına girmeden gizli-kapaklı, yanarlı-dönerli bir yolla belirlediği yeni cumhurbaşkanı sayesinde ülkemizde yasama, yürütme ve yargı tek adam olarak Tayyip Erdoğan egemenliğine girmiş olacaktır.

Ülkeyi tek parti egemenliğinden kurtaracak olan tek politika, cumhuriyet ve rejim duyarlılığı olan tüm siyasal ve toplumsal muhalefetin duyarlı ve birlikte hareket etmesidir.

fy254

New member
Abdullah Gül ile ilgili ben farklı bişey söyliycem. O onun özel hayatı, dinimizce de uygun belki. Alan veren de menmun .Ama etik olarak bana biraz ters sizce de öyle değilmi. Gücünü kullanarak ögretim üyesiyken 15 yaşındaki liseli birini liseden alıp onu kendisine zevce yapması. Yorum sizin ağalık düzeninde bile yoktur.

Turkie

Banned
Abdullah gül ile tayyip erdoğanın ne olduğunu kanıtlıyan onlarca delir war daha neyi kanıtlamaya çalışıyonuz...

HTML