download yaparken yarım kalan dosyalar nereye gidiyor ?

Pax_deorum

cursum perficio
download yaparken tamamlanmadığı için masaüstünde görünmeyen dosyaların kalan kısmı yani download olanlar nereye gidiyor bilen var mı acaba

vengeance

New member
benim bildigim kalmıyo daya dowload tamamlanmadan. otomatik yükledini kaldırıyo

filozof190

New member
arkadasım windows indirme yöneticisini kullanıyorsan kalmaz gider sana tavsiyem forumda arat internet download manager programını bu program bilgisayarı kapatıp açsan dahi kaldığı yerden indirmeye devam ederrr....saygılarrrr

ManigatöR

PlaYboY 69
kapayıp açsan bile indirmeye devam ederde indirdiğin siteye bağlı o filozof190

nereye gidiyor dersen güzel soru masaüstünde bi zaman kalıyor sonra siliniyor

quietdeath2006

New member
arkadaşlar bu dosyalar siliniyooooo fakatt dosya kurtarma programı ile yüklediğin kadarını geri getirebiliyorsun. daha önce böle bi sorun yasadım tesadüfen dosya kurtarma programında gördüm anladım ki komple gitmemişşş yaaaaaaaa. Allah'a emanet ol faydam oldu ise ne mutlu

quietdeath2006

New member
revolation' Alıntı:
download manager her zaman kullanılmaz. rapidten mesela. öyle her site flashget, download manager programları desteklemiyor.
kardeşim googleye gir flashget de ve arama yap karşına ilk çıkan site indir.com oluyo ve burada fg180en.exe var bunu indir bende başka sürümü vardı rapidden indiremiyordum fakat bu sürümü daha iyi tıkladığın zaman otamatik devreye giriyor... ve indirebiliyorsun
Allaha emanet olun...

srhnms

New member
dosyaların hepsi şu direktöriye gidiyor
C:\Documents and Settings\KULLANICI ADIN\Local Settings\Temporary Internet Files

ancak bu dosyaların bazıları gizlidir.Bu adrese gitmenin diğer bir kolay yolu da şudur: C: ye sağ tıklarsın disk temizlemeyi seçersin.Çıkan listeden Temporary internet files'ı işaretleyip alttan dosyaları göstere tıklarsın.
Aynı yöntemle bilgisayardan hangi internet sitelerine girildiğini de öğrenebilirsiniz ;))

HTML