Download hız sorunu!!

weletto

New member
Arkadaslar dosya download ederken sorun yasıyorum.Genellıkle 118 le ındırırken hep 60 lara dusuo cıkıo dusuo cıkıo dusuo eskıden hep 118 ıle 120 arasında ındırırdı sımdı 118 lere cıkıo 60lara dusuo sorun neden olabılır???Bazen rapidden we filefactorıden dosyaa ındırırken bu hızlara goremıorum bıle 20lere 30lara cıkıo en fazla.hangı download managerı denedısem nafıle sonuc aynı.Xp sp2 kullanıorum .Sorunumun ne oldugu hakkında bılgısı olan warsa yardımcı olursa sewınıcem:goz:

xonox

New member
sorun senden kaynaklanmıyor. aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum sorun servis sağlayıcından kaynaklanıyor. download yaptığın siteler yurtdışı kaynaklı siteler onlar veriyolu çok geniş olan siteler fakat tt kendince bir kısıtlama getiriyor bu sitelere. neden yaptığını da anlamış değilim. yerli domainler çatır çattır çalışıyor. yurtdışı menşei olanlar problemli. yani yapılacak pek bişey yok arkadaşım :(

weletto

New member
ya nasıl vır yerde yasıyoruz hala anlamıs degılım bide abden falan bahsedıolar nolcak bu isin sonu hıc bilmiorum tası topragı altın turkıyem peh

By.Cx571

New member
telekomun aq ben arkadaslar japonda 24 bıt hızla nete gırıyo bız 1 megabıt zor aq b ne bıcım ıstır anlamadım bıde en pahalı bzıde bu kodum neti

HTML