dosyaları gerçekten silebilmenin yolunu bilen var mı ?

Pax_deorum

cursum perficio
dün recover my files programını yükledim bugün çalıştırdım format öncesi için 200 mb dosya buldu şimdi format sonrası için dosyaları arattırıyorum şimdilik 12000 den fazla dosya buldu
ben son zamanlarda dosyaları system mechanicte kullanılan incineratorle siliyorum bu silme programıyla üstüne 8 defa yazıyor ama nafile recover myfiles ta bu dosyalar overwritten diye gözüküyor ama genede dosya içeriği gözüküyor anlamıyorum dosyaları yok etmek için harddiski c4 le havaya uçurmak mı gerekiyor illa; gerçi geçenlerde bi haberde vardı bizim polisler operasyon sonucu ele geçirdikleri kurşunlanmış diskleri amerika fba a gönderiyormış orda kalan kısımları okuyorlarmış ama bi yolu olmalı ?

karaahmet1

New member
abcas' Alıntı:
shift+ delete ile silersen kurtaramazlar.diye biliyorum

Bu şekilde silersen yine bulabilirler bu sadece belgenin Çöp Kutusuna gitmesini engeller benim tavsiyem; word dosyasını sileceksen eğer belgeyi değilde dosyanın içindeki bilgileri tamamen sil kayıt et sonra belgenin kendisini sil.....

cidonur

New member
var geçenlerde kullandım hatta adını hatırlamıyorum ama şirkette var upload ederim sanada haber veririm buradan

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
önemli bi konuya değinmişsin kardeşim. mesela silinen dosyalrı geri çevirme dosyaları nasıl çalışıyor? sildiğimiz dosyaları formattan sonra bile bulabiliyor. Ne demek yani bu, arkadaşın dediği gibi c4 le uçurmamızmı lazım ?

HTML