dosya yükleme (upload)

eer

New member
Rapidshare den bıkanlar ve saatlerce beklemek istemiyenler için sadece küçük bi öneri. silinme, saniye bekleme, ip adres hatası yok. yani limitsiz ve istediğiniz zaman download yapabilirsiniz. hem dosyalarınız dediğim gibi rapidshare deki gibi kullanılmazsa bir ay sonra silinmiyor. upload yapan kişi silmediği sürece. Uploadlarınızı ise tek seferde 300 MB 'ı geçmemek üzere yapabilirsiniz. Hem Türkçe, hemde çok basit. aşağıdaki vereceğim siteye giriyorsunuz ve gözat düğmesine tıklayarak bilgisayarınızda bulunan yüklemek istediğiniz dosyalarınızı seçip tamam diyorsunuz. iki adet link veriyor. biri yükleme adresi, diğeri ise yüklediğiniz dosyanın linkini silmek için. geriye sadece yükleme linklerinizi paylaşmak kalıyor. daha önce verildiyse affola.

Link : http://www.dosya.cc

selocan199

New member
güzel bişey ama maxiumum 100 mb ayrıca bunun yeri burası deilllll yanlış yere konu açmışsın

eer

New member
evet selocan kardeşim 100 MB ama 10 ar MB lık dosyalar halinde upload yaparsan, 300 MB'ta kadar çıkıyo. orta boyutlu programlar ve diğerleri için ideal bence. en azından bekleme süresi, 1 saat bekleme ve dosyanın silinme gibi bi sorunu olmuyor. yinede teşekkür ederim...

RE

şems ile pervane
rapid de bekleyecegene uyelık alrısın beklemezsın bide bu sitenin indirme hızı ada servisi biz verdıkelrı rapid kadar duzgunmu hız ne

pori

New member
Bende dosya cc kullanıorm..ama artık hiç çalışmamaya başladı..çok aşırı yawaş.ve bu foruma eklediğim linklerin çoğu ölmüş..yani silinmeme olayı doğru deil.. :vur

eer

New member
ben denedim hiç bi sorun olmadı. hatta önceden upload ettiğim bir dosyayı denedim şimdi gayet hızlı. ama tabi kullanan kişinin beğenisine kalmış bişey. herkes aynı şeyi beğenmeyebiliyor. yinede teşekkürler hepinize...

araghorn-g

Pentaxian
ben paşa paşa rapid'e üye oluyorum. bir aylık 12 ytl civarında birşey.bir ay üye oluyorum diğer ay linkleri biriktiriyorum. istediğim dosyayı beklemeden, hızım düşmeden rahat rahat indiriyorum... Kesinlikle şaşmam

HTML