Dosya Sorunu.!!!

TheNightVision

New member
bilgisayrım/yerel disc d: ye girilip tüm dosyalar seçildikten sonra sağ tıklanarak gizlendi ve geri gelmiyor dosyaları tekrar nasıl görebilirim gizlendi ve görünmüyor:eek:

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
hımm güzel bi soru sanırım xp yi c den tekrar d ye yükledin ve kullanıcı değiştirdin eski dosyaların diğer yerel hesabında kaldı

kurtuluşu yok die biliyorum konunun yeri burası değil..; )

free!

artık yok...
dosyalar gizlenmiş ancak tekrar göremiyor bunun için
Denetim masası>klasör seçenekleri>(üst sekmelerden) Görünüm>Gizli dosya ve klasörleri göster e tıklayıp tamamd edğinde dosyalar gözükür.. yeniden win kurmana felan gerek yok alakası yok :):)

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
freemitnick' Alıntı:
Denetim masası>klasör seçenekleri>(üst sekmelerden) Görünüm>Gizli dosya ve klasörleri göster e tıklayıp tamamd edğinde dosyalar gözükür.. yeniden win kurmana felan gerek yok alakası yok :):)

verilen cvp ı düzgün oku tekrar xp kur demedim eğer başka bi yerel kullanıcıyla XP KURDUYSAN dedim ..; )

free!

artık yok...
Borghese' Alıntı:

verilen cvp ı düzgün oku tekrar xp kur demedim eğer başka bi yerel kullanıcıyla XP KURDUYSAN dedim ..; )
sana kim dediki :):mad: :angel: :eek: :eek:ut:

TheNightVision

New member
freemitnick' Alıntı:
Borghese
Teşekkürler sorun çözüldü :D

TheNightVision

New member
Borghese' Alıntı:
hımm güzel bi soru sanırım xp yi c den tekrar d ye yükledin ve kullanıcı değiştirdin eski dosyaların diğer yerel hesabında kaldı

kurtuluşu yok die biliyorum konunun yeri burası değil..; )
Sayfanın üstündeki Topikte aynen böyle yazıyor
''Windows İşletim Sistemi Windows ile ilgili her tür sorun çözüm ve önerilerinizi buraya yazin...'' Bu Konun Yeri Neresiydi :mad:

murat335

New member
:):) cok komiksiniz ya ne adamlarsınız yawwww yok buraya at cart curt

HTML