Dosya KopyaLama-Taşıma Sorunu

MoR_Uk

New member
Dosyayı C'den D'ye KopyaLarken Ya Da Taşırken TakıLıp KaLıyor. KaLan Süre HesapLanıyor Diye ÖyLe KaLıyor. İptaL Ettiğimde de İptaL EdiLiyor Deyip KaLıyor. Ne TaşıyabiLiyorum Ne De İptaL EdebiLiyorum.
BiLgisayarı KiLitLenmiyor Tâbi KuLLanmaya Devâm EdebiLiyorum Ama DosyaLar Taşınmıyor. Aynı Sorunu YaşayanLar Vardır Diye Çok Araştırdım Ama Sonuç ALamadım. Görev Yöneticisinden ExpLorer.Exe'yi Kapatıyorum. ExpLorer Kapanıyor, BaşLat Çubuğu FaLan KayboLuyor İşte Ama Görev Yöneticisinin işLemLer BöLümünde ExpLorer.Exe HâLâ Görünüyor. Sonra Tekrardan ExpLorer.Exe'yi BaşLattığımda İşLemLerde 2 Tane ExpLorer.Exe Görünüyor. ExpLorer'ı Tekrar BaşLattıktan Sonra da TakıLıp KaLıyor. BiLgisayarı Yeniden BaşLatayım Diyorum Ama BiLgisayar Kapanmıyor Bir TürLü. KapatıLıyor Diyor ÖyLece KaLıyor. Ben de Düğmesine BasıLı Tutup Kapatıyorum. HeraLde Bizim ExpLorer Arka PLanda HâLâ O Dosyayı Taşımaya mı ÇaLışıyor Artık Napıyorsa Bir TürLü Kapanmıyor BiLgisayar. Hattâ BiLgisayarı Kapat Deyip De NasıL OLsa Kendi Kendine Kapanır Diye Dışarı Çıkıp 1 Gün Sonra Geri Döndüğümde HâLâ O KapatıLıyor Yazısını Gördüğüm OLdu. Ne Yaptıysam Çözemedim Bu Sorunu. GünceLLemeLeri Eksiksiz Kurdum. Kaç Defa Format Attım Ama Değişen Birşey OLmadı. Bu Hatayı Her Zaman Vermese De ÇoğunLukLa Bu oLuyor. BiLgisayarım Toshiba SateLLite L40 Serisi. Windows Vista Home Premium 32 Bit Sp1 KuLLanıyorum. 1.6 Ghz İnteL İşLemci 2 GB Ram Var. Hard Diskte 63 GB Vista için AyrıLmış Durumda. Şu Anda da Yarısı Boş.
:victory

HTML