Dondurulan msni nasıl açarız!!

aperion

New member
arkadaşlar forumda arattırdım ama bulamadım veya gözümden kaçmış eğer cevap verildiyse buna daha önce kusura bakmayın..benim msni biri dondurmuş ve ancak adam pcsini kapatınca açabiliyorum oda gece saat 1 den sonra felan :D bunu nasıl hallederiz bir fikri olan varmı??şimdiden saolun..

Majesties

New member
IceCold ReLoaded die bi program war ordan kendi kilitini kendin kaldırabilirsin adamın kaldırmasını beklemeden ;)

Majesties

New member
tanık' Alıntı:
üstad anlatsana nası yapcaz bunu ben bilmiorum
bi tane program war msn adresini kilitlemek istediğin kişinin adresini boşluğa yazıyosun programda..sonra freeze diosun..
o program açık kaldığı sürece sen msn i ni kapatırsan bi daha açamassın çünkü kilitli oluyor..veya msn in açıksa mail adresine girmessin..
bundan kurtulmak için dediğm programı indirip kendi mail adresinin kilitini kendin açabilirsin ;)

ottoman17

New member
bende..ekleme yapıyım..daha once bu programı kullanmadıysan..
benim adresim yok gibi bir endiseye kapıla bilirsin...bunun icin
ilk once o bosluga kendi msn adresini yazıp...freeze account de...daha sonra yukaridaki X den kapa onu...daha sonra 1 2 sefer denersen acılır...

spy954

Banned
arkadasım saten o msn adresın gerı acılır adam yıllarca makınasını acık bırakacak deıl ya adam ya programı kapatacak yada defreeze dıecek ozmn acılır

Hell

Başarıda bir sanattır.
oturumu web messenger 'dan açın.. düzelir.

istserkan

New member
ben yaptım işe yarıyor sağol kardeş ben dondurmak iiçin yapmıyorum dondurmayı açmak için şerefsizler kitliyor ne zevk alıyorlarsa

HTML