Donanım Ve Windows

AgLoT

New member
Ya Soru Sorma Bölümünüz Yok Bende Buraya Yazdım ...

Donanım Ve Windows'daki Modlar Kimdir Kaç Tane Mod Var O Formlarda Bunu Öğrenmek İstedim Gelen Cevaplara Göre Bende Bir İki Sorum Daha Var Sorcam Tam Bilen Arkadaşların Yazmasını Rica Ediyorum ....

Not: (Şu an Mod Talebimde Diğilim Bilinmesini Rica Ederim...)

hRη

New member
Dai Sen ONce HackHeLL i Bi Dolas Gez Kim Nedir Kimin Nesidir Ogren Nerde Kac Tane Mod War Oraya Mod İhtiyacı Warmı Ondan Sonra BOle Bi Konu Ac Hem Bide Sunları Arttırmayı UNutma Dai Kolay Gelsin TesekkUr Etmeyide Unutma...

AgLoT
Üye
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Teşekkür Sayısı: 2
41 Mesajına 55 Kere Teşekkür Edildi

fatu

Banned
---MODLAR---

Aglot' Alıntı:
Abi Bırakın Allahını Severserniz Bu Duygusallık Bu Aşk Bu Siz Buna Nederseniz Diyin ... Bu Düzen Butun Kadınlar Erkekler İçin Geçerlidir ... Biri Gelir Biri Gider Hayat Acımasızdır En Sevdiğin Mutlaka Bir Gün Seni Birşekilde İsteği Olsun Olmasın Muhakkak Terk Eder ... Bu Kadar Duygusal Davranmak Ve Takılmak İnsanda Sıkındılara Dertlere Sebep Olur... Hiç Bişey Senden Kıymetli Olamaz Böyle Düşünün Günümüzdeki Dünya Hayindir Hiç Bir Zaman Dürüs Davranmaz...
Konu By_GeNcO tarafından (03-29-2006 Saat 01:44 PM ) de değiştirilmiştir..
J@CK@L' Alıntı:
AgLoT mesajında su resımı bır daha koyma.Ha imzada durmuş ha her mesajında.
Farkeden bişey yok!
Aglot' Alıntı:
O Benim Vaz Geçilmezim O Olmadan Asla Birdaha Duygusallık & Sevgi Kısmına Yazmam Olur Biter... Süper Mod Kardeşim Benim Seni Kırmam Asla ... (Bu Sadece Cevaptı Unutma)
Fatu' Alıntı:
Al kardeşim bunu imzana koy kurallara uygun bu..!
Hemde her mesajına yapıştırmak zorunda kalmazsın..!
http://img69.imageshack.us/img69/301...ailureb1gg.jpg
Aglot' Alıntı:
Gönlünüz Oldumu :):)
By_Genco' Alıntı:
biraz saygılı olursan senin açından iyi olur kardeşim...sadece mod ,süper modlara deil herkese..
Eğerki bir yerde görev almak istiyeceksen ne bilirsen bil teşekkür etmesini ve saygılı olmasını öğrenmelisin önce..!​

yamakası

New member
AGLOT KARDEŞİM DEMEKKİ HAKKINDA İNSANLAR İYİ ŞEYLER DÜŞÜNMÜYOR BEN ŞİMDİ NE DESEM YALAN OLUR VE SENİN İÇİN ÇOK ERKEN ZATEN !...

CHI€F

Kalpsiz
Not: (Şu an Mod Talebimde Diğilim Bilinmesini Rica Ederim...)
iide adam not düşmüş konuyu tamam yanlış yere açmış üstüne gitmeyin adamın

bildiim kadarıyla donanımda egeli oki mod ve şu aralar pek online olmuo windowsta da borghese (maver) mod

bide arkadaşların dedii pls emeğe saygı ve teşekkür 2 teşekkürler hiç bişey olamazsın

St.AnGeR

Document Visor..
Bilen Bilmeyen herqes atlamıyormu dely oluorm ( Not.. Sanrm saten oleim ama :p )

DonanıM bölümünde oqi Moderator.. faqat ishletim systemlerinin Mod u yoq.. adam adaylıq dememish achdıı yer yanlısh.. abartmanın anlamıyoq..!!

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
konu taşındı.

bolum modlarını gormek ıstersen o bölüme gir sonra sag alt köşeye bak orda yazar.

HTML