Donanım performansı yerinde toplama pc (yardım)

viroutic

New member
Selam Hackhell,

Bana son teknolojiye uygun yani yeni donanım birimlerinden oluşan ve birbiri ile uyumlu işlemçisi çift çekirdek yada 4 çekirdek konusunda uzman bir arkadaşın yardımına ihitiyacım var

fiyat listesi i,le parçaları bana listeleyebirse çok memnun olurum

Allaha emanet olun

bilhassa teknik ekipten arkadaşlar :))

RuTH

Altın Üye
Bütçeniz konusunda bilgi vermemişsiniz :D

*\ReaLLieS/*

New member
evet bütçen konusunda bişey söylesen ii olurdu

gigabyte M85M-US2H AM2+ DDR2 1066MHz GeForce 8200 HDMI&DVI Anakart ....157 TL

AMD Phenom X4 9650 2.3Ghz 2MB L3 Cache 65nm CPU.......................................226 TL

sapphire HD3850 512Mb GDDR3 256Bit Ekran Kartı...............................................128 TL

CORSAIR 4Gb (2Gb*2) XMS2 1066Mhz DDR2 8500 Kit CL5 Ram........................... 145 TL

WD 3,5" 500GB 32MB SATA2 7200 Rpm Caviar.....................................................112 TL

Gigabyte GZ-X2 420W AKTIF PFC MidT ATX SİYAH KASA......................................128 TL

LG 22X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI SİYAH.............................................49 TL

TOPLAM:...............................................................................................................945 TL

NOT:Vatan Bilgisayar World Card a 5 taksitli fiyattır

viroutic

New member
omerlig yardım için teşekkürler

bütçe-fiyat aralıgı vermememin sebebi fiyata göre parçalarda oynama yapılması .. performansı yüksek olsun bütçeye göre kısıtlama oluyor... kısıtlamaya gidilmesin :)

bütçe için test edilmiş hazır pcleri almak daha mantıklı :) gibi

yazılımcıyom ama ne yalan söyleyim donanımdan anlamıyorum ... :)
pc de
yuksek performans isteyen yazılımlarla çalışacagım...
bu toplama pc beni çıldırtmesın yeter...

illa bütçe olsun derseniz
800 & 1200 $ arası olabilir

yardım için tekrar teşekkürler...

samimi23

New member
ya bence toplama yapma kardeşim sonradan illaki problemler çıkıyo İstanbuldaysan Media Marktte ucuz sıfırlar var hemde süper 1200 ytlye iyi bişi alırsın benden söylemesi

*\ReaLLieS/*

New member
tamam bu makina senin işini görür ama belki ekran kartı sıkıntı olur daha sağlam bişey olsun diyorsan
HIS HD4850 IceQ 4 Turbo GDDR3 512MB 256BIT EKRAN KARTI....................266 TL
ZOTAC GTX260 Synergy GDDR3 896MB 448Bit Nvidia DX10 Ekran Kartı .........305 TL
HIS HD4870 512MB GDDR5 256BIT EKRAN KARTI .......................................311 TL
ZOTAC GTS 250 GDDR3 1GB 256Bit Nvidia DX10 Ekran Kartı ........................ .335 TL

bunlardan birinide seçebilirsin

ya bence toplama yapma kardeşim sonradan illaki problemler çıkıyo İstanbuldaysan Media Marktte ucuz sıfırlar var hemde süper 1200 ytlye iyi bişi alırsın benden söylemesi
o makinelerin genelinde anakart modeli yazmazlar dikkat edersen
ekran kartı 1 GB der geçerler model yazmazlar
4 GB ram derler 667 Mhz dir ama o ram ler
Quad Core yazarlar ama modelinden anlayan birinin bakması lazım çünkü bazı core2duo lar bazı quad core lardan daha performanslı
genellikle toplama daha iyidir ve gayet uyumlu parçalar seçtim diye düşünüyorum.
ha problem olursada parçaların ayrı ayrı garantisi var zaten

HTML