Domatesin içinde “Allah” yazıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pointır

New member

Mardin'in Kızıltepe İlçesi'nde, bir domates diliminde Arapça harflerle belirmiş olan “Allah” yazısı, görenleri hayrete düşürdü.

Buğday Pazarı semtinde bir lokantada aşçı olarak çalışan Ercan Demir, sabah yemek yaptığı sırada salatada kullanmak üzere kestiği bir domateste Arapça harflerden oluşan “Allah” yazısını fark etti.

omates dilimindeki yazıyı görünce şaşkına döndüğünü söyleyen Demir, “Salata yapmak için yıkadığım domatesleri keserken, dilimlerden birinin üzerinde 'Allah' adının yazdığını gördüm. Bunu, Ilıca Köyü İmamı Sabri Yıldız'a gösterdim. İmam da, yazıyı okudu ve doğruladı” diye konuştu.

T

Banned
heee tesadüfen dometesin içinde ALLAH yazıyo tesadüfen domatesin altında değil üstünde duruyo o yazı tesadüfennnmiş

ISHYnum846

New member
keske bana da boyle bir tesaduf denk gelse..

Hz. Muhammed den Ay'i ikiye bolmelerini istemislerdi musrikler.
Bolunce de parmagiyla, buyucu bu diye kacip gitmislerdi.

gamshe_Lee

New member
O Domatesin Yerinde Olmak Için Herşeyimi Werirdim Beni Yaratanin Benim üzerimde Adini Yazmasi Ne Büyük Mutluluk Olurdu !!allahuekber!!!

yamakası

New member
illaki tesadüf ama bu tesadüfler neden bizi buluyor ..bunu da düşünmek lazım...mardin halkı ARAPÇA yı çok iyi bilirler.... inana na ALLAH büyük inanmayana ise herşey normal ;)

dünyanın oluşması bile sadece tesadüf diyen insanlar war ALLAH yoktur diye sapık tarikatlar kuran da war ama ALLAH ' a sıkı sıkı sarıl maya çalışanlar da war bu devir de bile

kurtulus23

New member
ELHAMDÜRİLLAH Müslümanız..

sorarım burada bana artistlik yapıp karşılık verenlere,bu resim eğer,resim bölümünde normal şekilde verilseydi kaçınız görebilirdi ya da algılayabilirdi Allah yazısını

İnanç böyle şeylerle olmuyor her zaman.cvp verirken kimse kimsenin düşüncesini yargılamamalı

ISHYnum846

New member
Cok bariz bir sekilde duruyor hatta...
Basliklari okumadim gunceldeki habeleri tek tek actim hepsini ayri bir pencerede,
resime bakinca direk gordum, sonra da haberi okumaya basladim..

yani lafin banaysa cevabim da bu, ayrica, bazilari tabiki tesaduf veya benzetme oluyor ama bu baya bariz. bazi resimler biliyorum yandan bakican gozunu kirpcan surda bir cizgi hayal edicen ancak bir sey ortaya cikiyor, ama burada direk Allah CC yazisi ortada.

Zaten inancli birisinin domatesde Allah yazisini gormesine gerek yok. Inancsizlar icin guzel bir resim.

kawwwal

New member

Allah'ın hikmeti herzaman kendini gösteriyo.

Resim görükmüyodu ben de ekleyim dedim eline sağlık

firatay

>>>> ALESTA
Güncelliğini Kaybetmiş Haber...Kapalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML