Doğtaş Mobilya Hacked

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kruis

Banned
GüzeL iş tebrikLer de zone-h kaydı felan yoq mu site açılmıyor da .

Partizan

New member
eLinize sagLik.. Night' a seLam ;)

Uzunefe

Altın Üye
iyi de neden böyle birşey yaptınız ki . en azından pkk yada diğer türk düşmanı örgütlerin sitesini kırarak Türkiye için iyi birşey yapın .

wh0ppix

New member
türkiye için birşey yapmadığımı nerden biliyorsunki

belkide koltuk aldım bunlardan ilk günde kırıldı koltuk bende bu olayı protesto ediyorumdur

Uzunefe

Altın Üye
o zaman türkiye için yaptıklarını bizimle paylaşabilirsin bu sayede güvenimizi de kazanırsın . protesto amaçlıysa ona birşey demiyorum telefon , garanti vs. çok şey var da neyse...

OpAmP

New member
türk sitelerini uçurmaktan zevk alıyorsunuz herhalde.

ahmetcan

New member
wh0ppix' Alıntı:

belkide koltuk aldım bunlardan ilk günde kırıldı koltuk bende bu olayı protesto ediyorumdur
cevaba bakın protesto ediyomuş :D bunun da usülü var gider tüketici köşesine yazarsın illa adamların emeklerini boşamı çıkarıcan ? her hacklenen siteye amacına bakmaksızın teşekkür edip arkadaşları gereksiz işleri yapmaya teşvik etmeyelim lütfen rica ediyorum...

Kruis

Banned
OpAmP' Alıntı:
türk sitelerini uçurmaktan zevk alıyorsunuz herhalde.
Gölge etmekten daha zevkli olduğu kesindir .

Tekrar tebrikLer devamını bekleriz.

wh0ppix

New member
bu tür siteler kurumsal web siteleridir. bunların web sitelerinide parayla web masterlar yapar, günceller. ortaya büyük paralar dökülür.

eğer bir açık bulunursada bildirmek yerine böyle bir protesto yapılırki ya web masterını değiştirsin yada sunucusunu anlatabildimmi
kimbilir bu sunucuya kaç para vermişlerdir paralarına yazık bana o paranın yarısını verseler kral gibi sunucu yaparım bunlara sonrada web sitesini yaparım html sonra bak birşey oluyormu ve şunuda itiraf ediyorum benim günüm yarı aç yarı tok geçiyor benim o web masterdan neyim eksik? fazlam bile varki burayı hackleyebilmişim

Slaughter

New member
wh0ppix' Alıntı:

muahhahah koptum abi ya . :D

helal ama acik bulmak onemlidir her ne kadar turk sitesi olsada :cool:

free!

artık yok...
bu aralar farkındamısınız sitede değişik bir akım var..
türk sitelerini hackleyip arkasından 5-10 tane tebrik mesajı yazıp olayı büyütenler..
kimse üstüne alınmasın:D
ama sanki aynı fabrikadan çıkıyor bunların hepsi yada aynı kafadan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML