DNS ile ilgili bir hata yardıma ihtiyacım var

CaSTi

New member
Konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama bununla ilgili bir katagori göremedim.

Şimdi arkadaşlar ben isimtescil.net ten kendime forumturk.de alan adını aldım.Alan adının uzantısı .de olduğu için DNS isimlerini değiştiremiyorum çünkü hata veriyor hatada ise "Alan adınız .de uzantılı bir domain olduğu için dns leriniz ns1.onlinedestek.com ve ns7.isimtescil.net şeklinde kalmalıdır.IP Bazlı ve Mail Yönlendirme İçin Dns Sunucularımı Yönetmek İstiyorum bölümünden istediğiniz zaman IP lerinizi güncelleyebilirsiniz. Lütfen [email protected] adresine mail server, ftp server ve web server iplerini gönderiniz. Gerekli ayarlamalar destek ekibimiz tarafından yapılacaktır." yazıyor ama siz inanmayın en az 10 tane mail attım hiçbir şey yaptıkları yok.

Şimdi ikinci seçenekte bana oraya IP Bazlı ve Mail yönlendirme diye bir seçenek koymuşlar serverin ıp adresini yazıp yönlendirme yapmamı istiyorlar ama onuda yapamıyorum ki yazıyorum Ip adresini filan ama hata veriyor ya da bir bakın lütfen acaba eklemelerdemi bir yanlışlık var size aşağıya resmi koyuyorum doğru olanı ne ise yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şİmdiden Allah rağzı olsun..

HTML