Dj ler içeri!Türkçe Cubase 4 & Mix Mastering Eğitim DVD Seti

can_cankur

New member
Merhaba arkadaşlar bu konuyu açma sebebim bir eğitim seti hakkında ben bir dj olarak prodiksiyon la uğraşmakdayım fakat bu öyle kolay 2 tuşa basalım la olacak bir durum değil zaten uğraşanlarda bilir. Mix ve masteringi yaparken bilgi eksikliği çekmekdeyim internette izlediğim videolar yabancı dil ağırlıklı Türkçe olamlar ise:001_smile: yetersiz, şu anda piyasa da olan Türkçe Cubase 4 & Mix Mastering Eğitim DVD Seti çok ilgimi çekti ve gayet başırılı gibi görünüyor yaklaşık 40 dvd den oluşan bu set 40 saat eğitim veriyor fiyat biraz yüksek internette yaptığım aramalarda da sonuç alamadım satış fiyatı yaklaşık 225 ben sadece kendim alamam bu parayı veremem ama varsa ilgilenen arkadaş birleştirelim paraları yetgililer aracılığıyla yada güvendiğimiz bir arakdaş tarafından ürünü alalım ve kendi aramızda paylaşalım diyorum hep ekonomik olur hemde çok işe yarayacağını düşünüyorum. Yönetimdeki arakdaşların bu konu hakkında biraz yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.Set hakkında internetteki ufak bir aramanızda tanıcı videolarına ve bilgisine ulaşabilirsiniz.

can_cankur

New member
dostum dj liği dj yin yanında öğrenirsin prodiksiyon bambaşka !kendi parçalarını yapmak albüm kalitesine ulaştırmak !ilgini çekerse alalım derim

HTML