diz ustu bilgisayar sorunu

selodem

New member
insallah dogru yere konuyu acmisimdir bilgisayarimin acilis kodunu unuttum f8 ve f11 ri denedim olmadi diz ustu bilgi sayarin kodunu nasil iptal edebilirim yardimci olussaniz minnettar kalirim simdiden tesekurler ilginiz icin

W

WoLF

Guest
http://www.hackhell.com/yeni-baslayanlar-yardim/

yukardaki bölüme açman gerekirdi aslında =)

bios şifresimi dediğin ?

masaüstü olsa bios pilini çıkarıver derdim ama laptoplarda iş değişiyo.

bazı laptoplarda pili sökmen bile işe yaramayabiliyor.laptoptan laptopa değişiyo diye biliyorum.

forumdan halledilebilecek bişi değil.

servise vermen gerek bence.

jason_

New member
açılış kodundan kastın kullanıcı adına koymuş olduğun şifre mi? öyleyse bir yolu var

CıngıL Beng

target Love
açılış kodumu nasıl yani şifreden söz ediyorsun heralde değilmi eğer öyleyse şimdi bilgisayarı yeniden başlat ve sürekli F5 tuşuna bas güvenli moddan girip değiştir...

olmazsa alternatifi söylüyorum... bilgisayarın açıkken oturumu kapata tıkla oturum kapandıktan sonra ctrl+alt+del yap fakat deli iki defa üst üste tıkla hızlı şekilde oturum admin şekline gelecektir. kullanıcı adı yerine : administrator yazıp şifreyi boş bırakın ( muhtemelen şifre yoktur ) açıldığında şifreyi değiştirebilirsiniz normal kulanıcı hesabından şimdi gitmem lazım iyi geceler umarım faydalı olur

DarthErim

Altın Üye
Bios şifresi ise Marka modelile nette ara kimisi hallolur kimisi olmaz.
Datronsa %90 bios pilini sökünce halledersin :D Allahlık o makineler ve servisleri.
Lenovo Sony falansa tamirciler bazen hallediyor.

selodem

New member
kullanici ismine konulan sifre leptobun markasi [dell] jason arkadasim program olu herhalde indire medim herkeze cok tesekur ederim ilginizden dolayi

HTML