diyelim ki bir gunlugune aptalsınız ! bundan faydalanıp ne yapardınız?

uygs19

New member
cok zor soru oldu ya....

ama eglenmek lazım demi

ben kızları operdim :) nasılsa bişi demezlerdi demi

__ela__

şizoҒгєη сαdı
ne güzel işte bi gün yarını düşünmeden yaşardım daha ne olsun....herşeyden bi haber gam yok tasa yok dert yok 24 saatı doya doya yaşardım...

ReddeviL10

New member
__ela__' Alıntı:
ne güzel işte bi gün yarını düşünmeden yaşardım daha ne olsun....herşeyden bi haber gam yok tasa yok dert yok 24 saatı doya doya yaşardım...
Arkadaşıma hak veriyorum..!Dert ve tasalardan kaybolmuş bi,r gün olurdu...!Ve en mutlu günüm olurdu..:eek:ha :clap :victory

SickDreTh

Altın Üye
wala ben bı gunlugune aptal olsam pepsı max ıcen herkesı dudagından operdım:D:D:Dfor example aysun kayacı:D:D

neco1

New member
ne oluyoduk canım bu başlığı kim açtı neden açtı zoru neydi bu kişinin haha aptal mı arıyo acaba onlardan baya çok var

ases

Altın Üye
ole önüne gelen her kızı öpmeye kalkarsan ilk seni vurur sonrada deli raporu alır yırtardım;)

cirqn_qraL

New member
Arkadaslar mantikli düsünelim biraz bir günlügüne aptal oldugunuz zaman simdi yapmak istediklerinizi düsünecek kadar zekaniz olmayacak yani diger aptallar ne yapiyosa sizde onlarin yaptiklarinin aynisini yapacaksiniz.

caylaqk

New member
bilinçaltımda biriken baya bişeyler var onlar su yüzüne çıkardı ama ben sonraki güne çıkabilirmiydim onu bilmiyorum.

araghorn-g

Pentaxian
cehalet mutluluktur arkadaşlar. aptal olsaydık ne gam ne tasa olurdu. "bir günlüğüne aptal olsam sevgilime evlenme teklif ederdim" :) :)

bebish

New member
bı gunlugune aptal olsam ewden dısarı cıkmasdım cunku aptal ınsanlar benı bayar kan cıkar aptal ınsan karsıma gecse.. :D

HTML