Divx Film indirmek İçin En iyi ve En Hızlı P2P

RobertTepp

New member
herkese merhaba arkdaşlar divx film indiriyorum ama bearshare gibi hızlı indirici bir P2P programı arıyorum ve aradığım filmi rahatlıkla bulabilceğim bir yazılım arıyorum bunların başında işte Lime wire -Ares ve aklımda olmayan bazı P2P leri denedim ama iyi sonuç vermedi divx hastalarına varmı bildiğiniz yada en iyisi diyebileceğiniz bir P2P?

lightt

New member
eMule ve torrent bu konuda en iyi olan yazılımlardır bunları deneyebilirsin, bearshare ve morpheus gibi yazılımlarda var ama bu ikisine pek güvenilmiyor. Fake dosya takibi oldukça zor oluyor.

kamkars

New member
Emule..adı üstünde katırdır..agır dır.....
tabi bu senin adsl hızına ve emule kredine göre değişir...
ama en hızlısı kesinlikle torrenttir...bitcomet programı ile indirecegin torrentlerin hız tanımaz..hem bitcometi kurdum mu 2 saat ayar çekmene port açmanada gerek kalmaz...
ama torrentinde bir eksiği..çok eski materyalleri ve filmleri bulman zor oluyor...

yavuzkeles

New member
herkese merhaba arkdaşlar divx film indiriyorum ama bearshare gibi hızlı indirici bir P2P programı arıyorum ve aradığım filmi rahatlıkla bulabilceğim bir yazılım arıyorum bunların başında işte Lime wire -Ares ve aklımda olmayan bazı P2P leri denedim ama iyi sonuç vermedi divx hastalarına varmı bildiğiniz yada en iyisi diyebileceğiniz bir P2P?
dostum p2p linklerini indirmek için en iyi yazılım easy mule programıdır.aynı emule gibi ama bu çok daha iyi ve daha hızlı bağlanıyor.çinlilerin yazdığı bir yazılım.ben şu an bunu kullanıyorum http://easymule.googlecode.com/files/easyMule-081023-EN-Setup.exe bu linkten indirebilirsin :victory

oktaykoray

New member
merhaba arkdaslar hackhell ılkkez kulnıyorum.ama buradan program ındıremıyorum
.aramadan ıstedıgım programın adını yazdım fakat bır turlu ındıremıyorum.yapmam gerekneelrı yazan brısı olursa memnun olurum.herkese tesekkurler.

HTML