disconnect

recep1991

New member
disconnect
Senden "disconnect" oldum olalı sevgilim
Yaşadığım hayat "demo" oldu birden bire
''Ctrl+Alt+Delete'' bile yaramıyor kalbime artık
Mumkun degil hatiralari "uninstall" etmek
"Alt+F4" deyip gitmenle kapandı tüm umutlarım
"hata raporlarıyla" terkettin.başardın tatlım kutlarım

recep1991

New member
Msn Nİcklerİ

Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, azraili beklemezdim!

*Hep kalamlara gidenleri kattım ! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede yıldızlara bak. Görebildiğin o binlerce yıldızlardan her biri sana gönderilmiş öpücüklerimdir!

*Şimdi daha iyi anlıyorum nefes değilmiş yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi birşey seni severken sensiz olmak...

*Hepsi gidici sen kalıcı, hepsi anlık sen ömür boyu, hepsi çocukca sen gerçekçe, hepsi öylesine sen ölesiye!

*Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki uyumadan hep seni düşünmek. Öyle zor ki gözlerine bakıpta "seni seviyorum" diyememek.

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sewgiye ne kadar ihtiyacı warsa o kadar muhtacım sana...

*Yalan bakışların, sahte gülüşlerin, tuzak bakışların arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte değilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizi sevmesini engelleyemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olamayacağı gibi...
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

*Almış eline bir çiçel, "sevecek-sevmeyecek", uln eşek çiçek nerden bilecek...

*Dün seni çok bekledik gelseydin toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık

*Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun.

*Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı.

*Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı

*Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir.

*Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

*Ali babanın bir ÇİFTliği var. Veli babanın bir TEKliği.

*Büyüklük gecmişte gizlidir..büyük takım mazisinden bellidir.......

*Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

*Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

*Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba:))

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM...

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

*Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

*Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
*Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

recep1991

New member
gÜZEL SÖZLER

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.
Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer...

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız, Birde sen varsın içimde unutulması imkansız...

Tutki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştümmü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anlaki sen benim canımsın seni kaybettimmi Ölürüm...

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, Bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne çare birtanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim...

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum...

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.Beni gel al burdan...

Solmadan gel artık aşkımın gülü, olsada konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime.

Behdanem benim..düşünsene bir kez dahi olsa.Dikenin güle,ipek böceğinin kozasına olan o büyük sevgisini.Uçurum çiçeklerinin yaşama inat koklanmıcaklarını bilerek her defasında açtıklarını.Ben de behdanem seni yüreğime can yazdım bir kere.O muhteşem sevgi ile yaşama ve sana inat..

Papatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır bana.. Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittin..

Ellerim anladı tutmuyorsun..Gözlerim anladı bakmıyorsun.. Dudaklarım anladı öpmüyorsun.. Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyliyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim...

Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen...

bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN...

Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

Yokluğunu bu kadar derinden hissetmeseydim varlığının eşsiz güzelliğini anlayamazdım PAŞAM!

Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin..

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar...

Eğer birgün kader seni benim kollarımdan alıp birbaşkasının kollarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marşım olacaktır...

yüzümde tebessüm gözlerimde ışık kalbimde güneştin şimdi gittin boğazımda düğüm oldun

Her aynaya baktığında beni hatırla gözlerin yıldızlara takılırsa gözlerimdir sakın unutma.. unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse ellerimdir sakın bırakma..

Bulutların Gözyaşları Pencerene vurdugu bir akşamda gecede hangi hayeller sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

Hasret yağıyor bu gün sokaklara, resmin var sanki göz kapaklarımda, ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karşımsa.

Hiç zorlanmamıştım kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense, sana söylemek istediğim bir söz var ama, korkum engel oluyor sözlerime.

Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kalbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu ateş beni öyle sarmış ki, ne yapsam söndüremiyorum.

Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.
Aşk dudaklarındaki kahkaha değil, gözlerindeki yaştır. Maksat sevgi uğruna ölmek değil, uğruna ölecek sevgili bulmaktır!

senı sevıyorum demek bu kadar kolay olsaydı bunu gozlerının ıcıne bakıp soylemezdım egerkı gozlerıne bakarak senı sevıyorum dıyebılmıssem ıste senı o zaman gercekten sevmısımdır

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur.Kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmaya benzer.Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Aşk bir tiyatro dediler, herkese bir rol verdiler. En zoru bana nasipmiş.. önce sev, sonra unut dediler. Bense rolümü oynayamadım. Sevdim ama unutamadım.

beni anla, geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı gündüzler hiç olmazdı boncukgözlüm.

Günümün Karanlığında Seni Düşündüm Çünkü Sen Beni Aydınlattın Yeşil Gözlüm

Dost Dediğin Sevdimi Yürekten Sever, Sermayesi Sevgidir Dostluğa Sarfeder. Böyle Güzel Sevgiler Dünyalara Değer, Dünyalara Değecek Dostuma Yürekten SEVGİLER!

yüreğinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın, kalbin öyle bir sevgiyle dolsun ki isteyen değil hak eden alsın. CANIM

sen içimde büyüyen heves, zamana tutsak olan umutsun. sen bana hayat veren neges ve alabildiğine mutluluksun!

Maviler giyip deniz olsan,sarılar giyip doğa olsan,yeşiller giyip bahar olsan.Ve birgün eğer sende istersen,Beyazlar giyip benim olsan.

ben sosyetenin süslü taşları üzerinde dans etmesini bilmem ben yaralı kalbimle aslan gibi sevmesini bilirim be gülüm!!!

Cehennemde buluşuruz. Niye mi, nedeni senin bir kalp hırsızı olman, ben ise beni yaratana değil de senin gibi bir zalime tapmış olmam..

birgün dünyanın tüm güzelliklerinden vaz geçip ölmek istersen bana gel görki sensiz olmanın nasıl bir ölüm olduğunu göstereyim......

bir soluk kadar yakın, yıldız kadar uzak derler sevgi için.. uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın...

dün seni unutmaya karar verdim, sigaramın üstüne adını yazdım, bittiğinde unutacaktım seni, savuracaktım küllerini ama düşünemedim seni içime çektiğimi...
Denizler kadar coşkundun Sular kadar serin Yıldızlar kadar uzaktın Sen imkansız aşkımdın!...

Sevdiğim özlediğim özlediğimden şiir yazdığımsın Ağladığım ağladıkça yok olduğum Sen kelimelere sığdıramadığım Üzerler diye sakladığım Severler diye kıskandığım Sen benim yaşamak isteyipte Yaşayamadığım büyük aşkımsın...

Ela gözlüm Yandı gönlüm Gel yanıma Sarıl bana (aşkısına)...

Gülü güzel tutmayı bilmezse dikenleri batar Yapraklarını açarsan duyguları akar Ama sen o gülü güzel tutmayı bilirsen o gül sana TAPAR...

Bügün öyle dertli öyle yanlızım ki çok ihtiyacım var sana bugün bas bağrına her halimle beni yuva ol bana sen yaşamak kadar güzelsin sevgilim şu feryadımı duysana hayat yorgunuyum sevda yorgunuyum çare ol bana seni seviyorum belki senden fazla seni istiyorum duayla niyazla seni şu anlıma yazmayan kaderi tanımam asla

Ölüm ölüm dediğin nedirki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım

Sensiz ne günlerin ne mevsimlerin yok artık değeri yok benim için hatırı kalmasın o resimlerin yırtmadan son defa bak benim için madem ki son sözün elveda artık madem ki son çare ayrılmak artık ecelim elinden olmasın yazık Bir Yabancı gibi git benim için

Hayatın anlamı kalmadı sensiz beni bu dünyada koydun kimsesiz insan yaşayamaz sevgisiz gelde ellerinle öldür sevdiğim

Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bıraksada gül yıldızlara kanıp güneşi asla bırakmaz

Sen sensiz haykırışlarda kaybolan gözyaşım senle geçen dakikalar uğruna dünyaları adadığım yanımda kalacak derken uzaklara yolladığım özlemekle yetindiğim sevgisin üzgünüm....

Paylaşmanın asaletini bencilliğin çirkinliğinde arama,öyle bir dost seçki sen onun için ölümü düşünürken,o senin için çoktan ölmüş olsun

Güneşin batışında görmek yüzünü yağmurun yağışında hissetmek gidişini öylesine sarılmak sana kaldırımda bir kış günü soğuğa inat seninle yürümek seninle üşümeden

İsmin uzaklarda hayalin yakın. Resmime bakıpta üzülme sakın. Bu bir hatıradır dikkatli bakın. Kıymeti yoksa yırtıp atın. Ateşe atmayın yanmasın. Güneşte tutmayın solmasın. Sevmeyenler eline almasın. Sevenler ömür boyu saklasın.

Felek ile bir gün aran açılır, Yıllardır verdiklerini bir günde alır, Hasta olsan gözün kapıda kalır, Gelip bir yudum su verenin olmaz...

Acılarını yapraklara yaz sonbaharda dökülsün dertlerini rüzgarlara yaz her estiğinde cok uzaklara götürsün sevgimi kalbine yaz ölünce seninle beraber gömülsün...

Bize yetmez ki denizler, bize ırmak netsin? İstemezken gülü hiç, ıtrına canlar yetsin. Sevgilim can sıkacak şeyleri yapsın, hoştur. Bize mahsus bu sabır, yar ne ederse etsin..

İnsanlar yumuşak ve esnek doğar.Sert ve katı ölürler.Bitkiler yumuşak ve esnek doğar.Kırılgan ve katı ölürler. Öyleyse kim ki ki sert ve katıdır ölüme yakındır.Kim ki Yumuşak ve esnektir hayatın parçasıdır.

Gecenin ayazında hasretinin yağmuru vuruyor yüreğime ama üşümüyorum biliyorumki yüreğimdesin canım....

Seni unutmak kolay desende zalim unutamam seni
yeniden severim desende artık sende başka sevemem BiRtAnEm

Ben düşünüyorumda!!Ben senden önce hiç yaşamamışım yada yaşayıpta gerçekten yaşamadığımın farkına bile varamamışım!!Ben şimdi SENİNLE YAŞADIĞIMIN FARKINA VARIYORUM CANIM...

Seven bir kez ÖLÜR,Ölen bir kez GÖMÜLÜR.Benim sevgim ne ölür ne de gömülür.!

Gülmenin tutku olduğu ömrüme ağlamayı sen öğrettin.Uğruna döktüğü gözyaşlarının hesabını soramadım hiç divanem...

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çizdim.Şimdi kaç yıldızım var bilmiyorum ama kocaman bir gökyüzüm oldu.O da sen bitanem....

askim kedinin cigeri sevdigi gibi bende seni seviyorum.sakin beni kasap koselerine gonderme cigerimi sokup alma

SANA DÜNYANIN EN GÜZEL HEDİYESİNİ VERMEK İSTERDİM AMA SENİ SANA VEREMEM Kİ

QapriS

New member
konularını birleştirdim bu seferlik bölüme konu açmak için önce arama yapmalısın ardından bölüm kurallarını okumalısın ii forumlar

free!

artık yok...
yürrü bea, qaprix geldi jet gibi :D

Swat_TR

Altın Üye
Walla bu böyle devam edersen banlanman an meselesi. Açtığın her konunu altında uyarı almışsın.

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
Gzl paylaşım...

ellerine sağlık =)

ama forum kurallarına uygun olarak paylaşım yap !!

HTML