Dişleriniz Bembeyaz Olsun Mu? :)

vanilya

New member
Özellikle de sigara kullananlar dişlerinin sararmasından şikayet eder. Ama çözüm çok basit..

Toz haline getirilen kurutulmuş adaçayı diş temizliğinde kullanılır. Dişleri sağlamlaştırır, bembeyaz yapar.

Ayrıcaaa

* Ahududu çiçeğini kaynatarak yapılan ılık su banyosu, diş eti iltihabına iyi gelir.

* Ayçiçek yağı gargara olarak kullanıldığında, ağızdaki zararlı bakteri ve molekülleri yok
etmeye yardımcı olur.

* Ceviz kökünden diş ağrısını önleyici bir sıvı elde edilir. Çayın içinde bulunan fluorür maddesi diş çürümelerini önler. miş :clap: :lol:

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
dişim ağrıyo bunu gördüm bi umutla baktım :(
neyse eline sağlık adaçayı olayını dneyelim bi belki dişlerim beyazlar :(

karapapatya

New member
aynen fletch bnmde dısım agrıyo :( :(

* Ayçiçek yağı gargara olarak kullanıldığında, ağızdaki zararlı bakteri ve molekülleri yok
etmeye yardımcı olur.
iyk bunu hiç yabamzdım :p

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Gerçekten yararlı bilgiler :) teşekkürler..

compeder

New member
Ellerine sağlık gerçekten çok faydalı bilgiler. Bu bilgileri paylaştığın için teşekkürler...

sato

New member
güzel olmuş ellerine sağlık vanilya :D

HAŞAVRİ

Braveheart
demesı bedaba değil nerden bulucaz bunları yaw boşver fırçalamaya devam elma yıyın accayıp faydalı

HAŞAVRİ

Braveheart
demesı bedava değil nerden bulucaz bunları yaw boşver fırçalamaya devam elma yıyın accayıp faydalı

onslaught

New member
ada çayı ha? heralde bir tek onu kullanabilirim :)

Uzunefe

Altın Üye
valla dişim herşeyden önce gelir . cf ye takılanlar bilir dişimin ağrıdığını :) önceden de bakıyordum dişlerime ama şimdi daha fazla bakıyom :D:D:D

HTML