Devrimci Liseliler[Dev-Lis] konusu hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dev-lis233

New member
Merhabalar...
Moderatörden çok rica ediyorum ki bu konunun tüm yorumlarının silinip, kilitlenmesini istiyorum.Çünkü açtığım konuya politik çizgi dışında AŞAĞILAMALAR yapılmakta ve provakasyon ortamı sağlanmaya çalışılmaktadır. Konu dev-lis'i tanıtım amacından şaşmıştır ve farklı yönlere çekilmektedir.En kısa sürede gereğinin yapılmasını diliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
İyi forumlar...

sonixes

New member
Öneriler şikayetler ßölümündeki sabite mesaj olarak yazabilirdin.Konu açman gereksiz olmuş.

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
o açtığın konuya az önce gözattım da senin sözlerinde pek öyle yenir yutulur türden değil.

Ahlaksız terbiyeli ol biraz.Burası forum küfür yeri değil.
diyorsun.

ve üstelik daha lise 1. sınıfta olduğunu söylüyorsun. daha bu yaşdayken bu konuların içine böylesi daldıysan kusura bakma ama senin sonun pek de hayırlı görünmüyor. kuru laf kalabalığıyla peynir gemisi özellikle de bu devirde yürümüyor. bu fikri savunuyorsan o yazdıklarını uygulamak istiyorsan öncelikle okulunu bitirip bir yerlere gelmen ve böylelikle o bahsettiğin şeyleri yapman gerekiyor.

bu sözüm sana değil. senin aracılığınla genel olarak söyleyeyim. okumayan bir kişi olsa olsa üç beş kişinin maşalığını yapacaktır. bundan ileri gidemezler. tabi bu benim fikrim. sen akıllı bir gençsin. ne yapacağını iyi bilirsin. :goz:

üstelik konuyu buraya açmak yerine siyasi partilerdeki şikayet başlığına bildirebilirdin. bölüm yöneticileri ilgilenirdi.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
öss ye hazirLan össye..

ßugun ßurda ßöyLe provakasyon yaß yarin daga çik askerimize ateş et dimi senin gißiLeri Çok gördüm zamanINDa Sonunuz hep ayni.. aKLını ßaşina topLa ßir Önce..

dev-lis233

New member
Foruma yeni üye olduğum için kuralları okumama rağmen pratikte pek bir bilgim yok.
Ayrıca lise 1. sınıfta değilim okul 1.siyim dedim.
Evet o sözcükleri sarfettim.Sen benim lafımdan önce küfürlere bakmadın galiba.
Boşu boşuna kimseye terbiyesiz demem.Burası bir forumdur küfür yeri değil.

Solariz

Administration
Foruma yeni üye olduğum için kuralları okumama rağmen pratikte pek bir bilgim yok.
Ayrıca lise 1. sınıfta değilim okul 1.siyim dedim.
Evet o sözcükleri sarfettim.Sen benim lafımdan önce küfürlere bakmadın galiba.
Boşu boşuna kimseye terbiyesiz demem.Burası bir forumdur küfür yeri değil.
yöneticiler tarafından kontrol edilip ne gerekiliyo yapılıcaktır forum kuralarını bida gözden geçirmelisin siyasi avatar yasak avatarını degiştirmelisin.

dev-lis233

New member
yöneticiler tarafından kontrol edilip ne gerekiliyo yapılıcaktır forum kuralarını bida gözden geçirmelisin siyasi avatar yasak avatarını degiştirmelisin.
Kusura bakma ben öyle bir kural görmedim bilgim yoktu.

öss ye hazirLan össye..

ßugun ßurda ßöyLe provakasyon yaß yarin daga çik askerimize ateş et dimi senin gißiLeri Çok gördüm zamanINDa Sonunuz hep ayni.. aKLını ßaşina topLa ßir Önce..
Forum kuralları madde 10 ''Tartısma degeri bulmadıgınız, kural dısı olan mesajlara cevaplar vererek huzur ortamının bozulmasına neden olmak yerine, mesajları bolum sıkayet ıhbar hattına bildirdiginiz taktirde en kısa surede ilgili islemler yapılacaktır.Sikayet başlığına,şikayet veya öneri harici mesaj yazmak,bir üyenin yaptığı şikayet veya öneri hakkında yorumda bulunmak yasaktır.Gerekirse ozel mesaj yoluyla belırtmek istediginiz noktaları bolum moderatorlerine bildiriniz..''

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Kusura bakma ben öyle bir kural görmedim bilgim yoktu.

Forum kuralları madde 10 ''Tartısma degeri bulmadıgınız, kural dısı olan mesajlara cevaplar vererek huzur ortamının bozulmasına neden olmak yerine, mesajları bolum sıkayet ıhbar hattına bildirdiginiz taktirde en kısa surede ilgili islemler yapılacaktır.Sikayet başlığına,şikayet veya öneri harici mesaj yazmak,bir üyenin yaptığı şikayet veya öneri hakkında yorumda bulunmak yasaktır.Gerekirse ozel mesaj yoluyla belırtmek istediginiz noktaları bolum moderatorlerine bildiriniz..''
KuraLLaRI Çok iyi ßiLiyorum :goz: Seni Kayßetmektense Kazanmaya ÇaLIŞIYorum..

mhmtcvk

New member
öss ye hazirLan össye..

senin gibi türk bayrağının arkasına saklanıpta kominizmle mücadele derneklerinde amerikan emperyalizmine hizmet edenleri de unutmadık.

sen ilgilenmezsen öğrenmezsen birileri ilgilenir öğrenir seni yönetir.

siyasetle uğraşmak kötüdeğil siyaset diye birilerine uşaklık kötüdür.

gençler okumalı ve siyasetle ilgilenmeli,üretmeli,

bu ülke hepimizin önce bu ülkeye sahip çıkmalıyız.bağımsızlığımızı nasıl sağlar ve devam ettirebiliriz bunun için siyaset yapmalıyız.

bağımsızlık bir ülkenin namusudur.bağımlılığımızdan rahatsız olmayan insanlar var bu ülkede.

ve bu ülkeyi yönetiyor bu tip insanlar.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
senin gibi türk bayrağının arkasına saklanıpta kominizmle mücadele derneklerinde amerikan emperyalizmine hizmet edenleri de unutmadık.

sen ilgilenmezsen öğrenmezsen birileri ilgilenir öğrenir seni yönetir.

siyasetle uğraşmak kötüdeğil siyaset diye birilerine uşaklık kötüdür.

gençler okumalı ve siyasetle ilgilenmeli,üretmeli,

bu ülke hepimizin önce bu ülkeye sahip çıkmalıyız.bağımsızlığımızı nasıl sağlar ve devam ettirebiliriz bunun için siyaset yapmalıyız.

bağımsızlık bir ülkenin namusudur.bağımlılığımızdan rahatsız olmayan insanlar var bu ülkede.

ve bu ülkeyi yönetiyor bu tip insanlar.

:hhmanD

ALLahINa Kadar üLkücüyüm ßen :goz:

O DedikLerine hizmet edecegime öLürüm Daha iyi emin oL..

PoLemige girmicem.. iyi ForumLar..

mhmtcvk

New member
ben yazımı senin peşin yargına istinaden yazdım.adamı hemen asker katili yapmışsın.
siyasal olaylar ve sosyolojik olaylar okadar basit değerlendirilmez.
siyasi düşüncene saygı duyarım bir lafım yok .
yazının devamı siyaseti geçliğe tu kaka gösterdiğin içindi.
sevgiler saygılar.

MeRTeR_HaKaN

"Özel Harekat"
ben yazımı senin peşin yargına istinaden yazdım.adamı hemen asker katili yapmışsın.
siyasal olaylar ve sosyolojik olaylar okadar basit değerlendirilmez.
siyasi düşüncene saygı duyarım bir lafım yok .
yazının devamı siyaseti geçliğe tu kaka gösterdiğin içindi.
sevgiler saygılar.
Zaten Fiziksel ve Sosyolojik Olayları tetikliyende Siyasal olaylardır Kardeşim.Ayrıca Arkadaşım Peşin Yargı Yapmamış.Bu Ülkede Kimin Ne olduğu Belli Artık.Milletin Gözü Açılmaya Başladı ...Hainler Ne türlü kılıflara girselerde VAtan Haini oldukları Gerçeğide Hiç Değişmeyecek.Ayrıca Liseye giden bir çocuk bile Bazı şeylerin Farkına Varabiliyorsa NE MUTLU BİZE..Ne Mutlu YÜCE TÜRK MİLLETİNE
Lütfen gereği Yapılsın.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Konu kapatılması istemek, silinmesi vs.. Şikayet ihbar hattına..

Siyaset bölümünden taşıp burayı da karrıştırmayınız.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML