devletin pkklıya teşviği

ksk_chief

New member
Allah'ım sen sabır ver!

Şu haberlere bir bakın arkadaşlar;
Saat 12:00 civarında Gabar dağındaki çatışmada,biri Üstteğmen,3 ü er 4 askerimiz Şehit düştü,5 i ağır 9 yaralı askerimiz var.
Dtp li milletvekili Fatma Kurtulan'ın eşi Salman kurtulan(Piro salman) ın Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Adana Şubesinde Tarımsal Destek kredisi olduğu,ve parasını tıkır tıkır aldığı ortaya çıkarıldı.Terorist Kuzey ırak'ta Ama parası tıkır tıkır ödeniyor,ama sizin,bizim gibi normal vatandaşlar kredi kartı ödemesini biraz geciktirin,o banka size selam bile vermez,emekli büyüğü olanlar bilir,altı ayda bir banka sizi görmezse,maaşınızı anında keser,fakat teröriste ayrıcalık tam yol...!!!
Kaçırılıp daha sonra şovla teslim edilen erlerden birisinin,2002 yılında Abdullah Öcalan'a destek gösterisinde yer alıp tutuklandığı açıklandı(hangi er olduğunu youtube videolarından bulursunuz!!)
İşte böyle arkadaşlar,öğle tatilinde biraz haber seyredeyim dedim,karşıma çıkan haberler bunlar,Allah'ım sen sabır ver denmez de ne denir?:vur

skyhan

New member
DTP Milletvekili Fatma Kurtulan'ın eşi Salman Kurtulan 3 askerimizin şehit edilmesinden sorumlu ve mahkemece aranıyor buraya kadar lık kısmı hepimiz biliyoruz

bu gün habertürk ü izlerken öğrendiğim şey ise

salman kurtulanın devleten tarım teşvik kredisi aldığı ve bu krediyi alan kişinin her yıl bizzat gelip yaşadığını ve tarım la uğraştığını ispat etmesi lazım

yaw bu herif yıllardır bu parayı alıyo
adana(son dönemde 3 defa atmden para çekmiş) pazarcık(K. Maraş) gibi yerlerde dolaşıyo resmi dairelere giriyo

biz bu herifi gebertmek için 100 000 askeri dağa yolluyoruz :mad::Sopa

bursastyLe

New member
Neden dtplileri meclisten atamıyoruz anlamıyorum merve kavaklı türbanlı diye almamışları bazı partinin vekilleri şimdi neden tepki göstermiyorlar delikanlı değil kimse !
yoksa din dahamı tehlikeli çelişki uyandırıyor bende

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Neden dtplileri meclisten atamıyoruz anlamıyorum merve kavaklı türbanlı diye almamışları bazı partinin vekilleri şimdi neden tepki göstermiyorlar delikanlı değil kimse !
yoksa din dahamı tehlikeli çelişki uyandırıyor bende
en tehlikelisi bunlara göre türban kardeş uzak dur...

sedapinar

New member
DTP ile ilgili yapılan inanılmaz uygulamalar konusunda korkunç sonuçlar yaratabilecek hatalar var.Birinide ben paylaşmak istiyorum;

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının hakkında, terörist Abdullah Öcalan’a “sayın” dediği gerekçesiyle suçu ve suçluyu övmek suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtığı PKKyı kardeşler diye niteleyen DTP Genel Başkan Vekili Selma Irmak'ın yakın akrabası Emin Irmak, Habur gümrüğü'ne müdür olarak atandı... Gümrükteki devlet sırrı tüm uygulamalardan ve giriş çıkışlardan da haberdar olacak olan bu müdürü AKP'nin Türkiye'nin en stratejik gümrük kapısına ataması çok ama çok düşündürücüdür.Böyle bir hatayı anlayabilmek asla mümkün değildir.
Konu için çok teşekkürler.

iSpiK

Kadim Dost
kendı ellerimizle kendi icimizdeki pisliği büyütüyoruz

ksk_chief

New member
Tamam artık,teröristlerin dağlardan gelmesine artık gerek yok,direk sınır kapısından rahatça girerler.

HTML