devam et dayı benim idris..

crabbybaby

New member
idris bir gün yemeyip içmeyip kıt kanaat biriktirebildiği paralarla çok eski bi bedford kamyon almış ve yola çıkmış 500 - 600 metre ilerlememiş kırmızı ışıkta duran son model bi bmw ye bizim idris arkadan koymuş bmw nin sahibi hışımla arabadan fırlamış küfürle falan bizim idris te inmiş ve başlamış adama yalvarmaya
abicim özür dilerim ben çok gariban bir adamım işte zorla bu kamyonu aldım daha az önce ,ben sizin bu lüks arabınızı asla yaptıramam falan filan bmw deki adam idrise acımış ve tamam hadi git demiş binmiş arabasına tekrar yola koyulmuşlar daha henüz 5 dakika gitmemişler ki yine kırmızı ışık yanmış ve bizim idris yi,ne aynı bmw ye arkadan koymuş adam yine sinirle inmiş tabii idris başlamış ağlamaya abicim çok çok özür dilerim hem bak az önceki çarptığım yerin yanında çok ufak bi hasar daha oldu senin gibi zengin biri için bu da sorun olmaz diğerini yaptırırken burasını yaptırırsın falan adam yine acımış tamam hadi git demiş binmişler arabalarına çıkmışlar yola,bizim idris işini bitirmiş yarım saat sonra geri dönerken yine bi kırmızı ışık ve yine bmw bu sefer çok kötü çarpmış idris arkdan bmw ye bmw deki adam tam kapıyı açıp inmeye hazırlanırken bizim idris kamyonun pencereyi aralayıp başını çıkarmış ve adama abi devam et devam et yine benim yabancı değil demiş.

HTML