Desais feat Nigga-Komik 1 p*çsin(diss to gyno)

gangzta

New member
NAKARAT:Son darbe insin
Nigga girsin
Ekinde mikrofon
Gyno bittin
Benden önce hiçtin
Sonra hiçsin
Karı kızı salla
Komik 1 p*çsin
NIGGA:Con con mekanlar,içinde bayanlar,kendini ortamın has adamı sananlar,dönen dolap binbir çeşit düzenbaz olanlar,rahat ol ayık ol bize gelmez bunlar.onlar çalar Lil Jon beatleri,p*pisi geçmez 15 santimi,sar beni derken patladı kıl dönmesi,g*tünü s******mi bu pis zenci.karı kız alkol müzikli ortam,herkesi coşturdu,delirmiş bu adam.dostu çoktur düşmanı yok arkası sağlam,zirveye giden yolda herşey tamam.hadi gyno acıtmak yok s***ecek psycho,rocco şekerle kartlar as-karo,çokokrem yada 22 santimle,kelime edersen s**cem penisimle.
NAKARAT X2
EKİN(desais):Kendini kral mı sandın,itimsin,ben yokken bil benimle bittin,git-hiçsin,s**imde değil,çalıntı beatlersi sok g*te,eğil.rap yapamazsın,Lil Jon olmasa,değişen bir şey yok,hâla kolpasın.cevabı beklemem,gaza bastım.tek şarkın var o da benim kaydım,acıdım sana-evet ondan yaptım,mahalle karısı çok açılmış ağzın.menfaat uğruna herkesi sattın,ne oldu şimdi-bak yanlız kaldın,aldın her eline verilen penisi elisi çekilir ipide gerilir geriye verilir.hecele,boşuna deneme stilim west coast,tek dost biz varız,yere serir little post.
NAKARAT X5

HTML