Ders alınacak bir hikaye

ifyouwant

New member
eski partonumun anlattığı bi hikayeyi paylaşmak istiyorum

olay gerçekmiş öle dedi

Aynı askeri birlikte görev yapan iki teğmen varmış bi ahmet olsun biri mehmet isimleri hatırlamıyorum şimdi

ahmet mehmetten kıdemli olduğu için rütbe bekliyormuş ama birlik konutanı mehmete rütbe vermiş ve üsteğmen olmuş mehmet bunu duyan ahmet çok kızmış bu olaya kendine haksızlık yapıldığını düşünerek birlik komutanının yanına gidip komutanım rütbeyi benim almam lazım dı niye o aldı benim hakkımdı diyerek konuşuyomuş komutanda bunu nasıl açıklayacağını düşünürken dışardan bir gürültü gelmiş ve ahmete gitbak bu ne gürültü demiş

ahmet gidip gelmiş kamyon komutanım demiş
gitbak ne kamyonu demiş
gidip gelmiş çimento kamyonu demiş
gitbak demiş niye gürültü yapıyolar
gelmiş lastiği patlamış onu değiştiriyo demiş
sorbakim demiş ne zaman gidecek bunlar
15 dakika sonra gidiyolar demiş

şimdi demiş komutan mehmeti çağır gelsin demiş
gelmiş mehmet mehmete git bak demiş dışardan bi gürültü geliyo

mehmet gidip gelmiş
komutanım bir çimento kamyonu lastiği patlamış onu değiştiriyolar 15 dakikaya kalmaz giderler demiş gürültü bu yüzden çıkıyor

komutan dönmüş ahmete anladınmı ahmet demiş ahmet hıhı şeklinde kafasını sallayarak boynu bükük çıkmış dışarı

ÖzLeM_79

New member
Ama Haksizlik Ya Ne Yapsin Zavallicik Biraz Safmiş O Git Bak Dedikçe Ahmettte Gitmiş Bakmiş Bunda Ne Varkiii

ifyouwant

New member
patronumun bununeden anlattığını hiç sölemim en iyisi o zamanlar çok kızmıştım ama hak veriyorum şimdi bende anlatıyorum çocuklara

HTML