Ders&Ödev&Tez bölümününde veterinerlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lacrimalis

New member
Ders&Ödev&Tez bölümüne Veterinerlik adında yeni bir alt forum açılırsa orada modluk yapmaya talibim tüm arşivide dökerim sanırım veterinerlik öğrencilerine gayet yararlı olur.. :)

CHI€F

Kalpsiz
simdi öncelikle olmayan bir bölümün açılması önerin için tesekkürler fakat olmayan bir bölüm açılsın oraya mod olayım gibi bir cümle çok yanlıs malesef

bölüm açılsın mod olayım arsivimi dökeyim demissin bu yanlıs kurallar dioki

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=675

1. Moderatörlük için öncelikle başvuruda bulunduğunuz bölüm içinde paylaşımlarınızla ve yardımlarınızla diğer üyelerin takdirini ve beğenisini kazanmanız gerekmektedir.. (Kesinlikle basvurunuzda eğer görev verilirse şukadar arşivim var şukadarını paylaşırım,bölüme şunları şunları eklerim gibi saçma msjlar yazmayın... Şunu asla unutmayın hiçbirzaman bişeyler vermeden bişeyleri alamazsınız... )

bunları göz önünde bulundurarak -1 ama çalıs konularına baktımda bu görev alma konusunda baska hiç konun yok biraz paylasım pls ;)

»» dαкi ««

PsychostyLa
Arkada$hım .. ÖnceLiqLe daha çok yenisin ..

Daha önemLisi isee .. ßi kere veterinerLiq diye ßir konu yoq ..

ßunun için ÖneriLer We $ikayetLer e konu açaßiLirsin ..

OLmayan ßir ßöLüm için de mod adayLığı ßiraz saçma değiL mi ;)

єĸση

I'm Lost
"Evin önüne çalı ekecem
onlar büyüyecek
ordan koyunlar geçecek
ordan geçen koyunların tüyleri çalılara takılacak
çalılara takılan tüyleri toplııcam
yastık yorgan yapıcam
yaptığım yastık yorganı pazarda satıp senin borcunu öödicem.."

Bööle bi Nasrettin Hoca fıkrası vardı..
Şimdi sen,bi bölüm açılmasını bekliicen
oraya başvuru yapacan
sonra herkes daha çok erken diicek
çalışıp çabalııcan,...... ohoooo uzun iş..

lacrimalis

New member
haklısınız uyarılar için teşekkürler hepsini dikkate alıyorum paylaşmama konusundada bişeyleri paylaşabilmem için bişeylere sahip olmam lazım fakat bu işlerde daha yeni olduğum için paylaşabilecek bişeyim yok hee veterinerlik konusunda büyük bi arşivim var bi onları paylaşabilirim onuda paylaşabileceğim bi platform yok ben onu demek istemiştim tekra kusura bakmayın önerileriniz için teşekkürler...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
lacrimalis' Alıntı:
haklısınız uyarılar için teşekkürler hepsini dikkate alıyorum paylaşmama konusundada bişeyleri paylaşabilmem için bişeylere sahip olmam lazım fakat bu işlerde daha yeni olduğum için paylaşabilecek bişeyim yok hee veterinerlik konusunda büyük bi arşivim var bi onları paylaşabilirim onuda paylaşabileceğim bi platform yok ben onu demek istemiştim tekra kusura bakmayın önerileriniz için teşekkürler...

gayet anlayıslı davranmıs arkadasımız

üzerine neden mesaj atıosunuz ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML