Denizlispor

khelben

New member
Horoz'un Feridun OperasyonuSağ kanada takviye arayan Horoz Samsunsporlu oyuncuyla görüşüyor

Denizlispor transferde bir sürpriz adım daha attı. Sağ ve sol kanada takviye yapmak için arayışlarını sürdüren ve özellikle bu mevkiilere yerli oyuncu isteyen yeşil-siyahlılar, aradığı kanı Samsun'da buldu.

Yönetim futbola Trabzonspor altyapısında başlayan ve bugüne kadar A.Sebat, Karşıyaka ve son olarak da geçen sezon Samsunspor'da forma giyen Feridun Sungur'u Denizli'ye davet etti. Yöneticilerle dün masaya oturan Feridun, takımla birlikte Kartepe kampına gitti.

Denizlispor Genel Menajeri Özhan Çetin, sağ kanattaki boşluğu Feridun ile çözmek istediklerini belirterek "Feridun'u geçen sezon izlettik. İstediğimiz özellikte bir oyuncu. Anlaşabilirsek sözleşme imzalayacağız. Yaptığımız teklifle, Feridun'un istekleri arasında uçurum yok. Anlaşacağımızı umuyoruz" dedi. Çetin ayrıca Boluspor'un genç kalecisi Erman Sarı'yı denemeye adıklarını bu oyuncu için olumlu rapor gelirse anlaşma zemini arayacaklarını açıkl.adı.

.......................

Denizlisporun açılış töreni ~ denizlispor 2008-2009 sezonunu 10 ağustos pazar günü manisaspor la yapacağı maç ile açıyor açılışta havai fişek gösterisi kurban kesimi futbolcuların ve teknik heyetin tanıtımı olacak...

..................

Denizlispor, geçen sezon Bursaspor'da forma giyen Venezuelalı file bekçisi Renny Vicente Vega Fernandez ile 3 yıllığına anlaştı. Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, kulüp binasındaki imza töreni öncesinde yaptığı konuşmada, Vega'nın Denizlispor'da çok başarılı olacağına inandığını söyledi.
İpek, ''Vega'nın tecrübesi tartışılmaz. Kendisine çok güveniyoruz. Başarılı olacak. Güçlü bir ekip kurduk. Ligde fırtına gibi eseceğiz'' dedi. Denizlispor forması giyecek olmaktan son derece mutlu olduğunu belirten deneyimli kaleci Vega, ''Benim çılgın bir kaleci olduğum söyleniyor. Ben çılgın değilim. Oyundaki gerekenleri yapıyorum. Denizlispor'da başarılı olmaya geldim. Başarılı olacağıma da inanıyorum. Hem de milli takımımın kalesini korumak istiyorum'' diye konuştu. Vega, konuşmanın ardından kendisini yeşil-siyahlı renklere bağlayan 3 yıllık sözleşmeyi, kulüp başkanı İpek ile birlikte imzaladı.

Öte yandan Hacettepe'den transfer edilen Ali Bayraktar ile Sakaryaspor'dan alınan Ercan Yaman'ın da imza atacakları öğrenildi.

.........................

Denizlispor, kamp için yarın Kocaeli Kartepe'ye gidecek. Sabah saatlerinde hava yoluyla İstanbul'a hareket edecek yeşil-siyahlı ekipte, Hasan Ali Acar, Muhittin Tekin, İsmail Konuk ve Ersin Aslantoğ'un kamp kadrosuna alınmadığı bildirildi. Corner Spor'un düzenlendiği turnuvaya katılacak Denizlispor, 4 Ağustos'ta Konyaspor ve 8 Ağustos'ta Çaykur Rizespor ile karşılaşacak.

.....................

Denizlispor, Hollanda'nın Sparta Roterrdam takımında forma giyen Darryl Roberts ile 3 yıllığına anlaştı. Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, kulüp binasındaki imza töreninde yaptığı konuşmada, takım için transfer konusunda geç kalındığı söylentilerine karşılık anlaşma sağladıkları futbolcularla en kısa sürede resmi sözleşme imzaladıklarını söyledi.
Tobago doğumlu 25 yaşındaki futbolcunun forvet oyuncusu olduğunu belirten İpek, "Bu transfer inşallah Roberts'e ve bize hayırlı olur. Türkiye liglerinde fırtına gibi eseriz" dedi.

İpek, şöyle devam etti: "Roberts, Sparta Rotterdam takımında geçen yıl forma giydiği 31 maçta 9 gol atmış ve 25 yaşında. Şimdi gündemimizde sadece kaleci meselesi var. Sağ ve sol kanatlara belki Türkiye'den, gelecek beklediğimiz 1-2 oyuncu alabiliriz. Santrafor özelliklerini taşıyan futbolcumuzu önümüzdeki günlerde daha iyi görebileceğiz. Denizli camiasına hayırlı olsun."

Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden futbolcu Roberts, "Türkiye'nin en köklü kulüplerinden birine geldim. Türkiye'ye gelmeden önce de Türk futbolunu biliyordum. Hedefim, Denizlispor'da iyi yerlere gelip Avrupa'da oynamak" dedi.

Konuşmaların ardından başkan İpek ve golcü futbolcu Roberts, kendisini yeşil-siyahlı renklere bağlayan 3 yıllık mukaveleyi imzaladı.

Darrly Roberts, imza töreninde kendisini yalnız bırakmayan eşi Xiomara Roberts ile birlikte basın mensuplarına fotoğraf çektirdi.

iSpiK

Kadim Dost
horozigomuz bu yıl genc transferler yaptı tutarsa ıyı yerlerde goruruz ki inşAllah tutar oyuncular..

HTML