DenizLi 3 YıL Daha Beşiktaş'ta!!! [Tek BaşLık]

Traseb

New member
Mustafa Denizli ile Beşiktaş Kulübü arasında yeni bir sözleşme için anlaşma sağlandığı bildiriliyor. Goal.com'un ulaştığı bilgiye göre tecrübeli çalıştıcı üç yıllık kontrata imza atacak.
19 yıl sonra Beşiktaş'a çifte kupa sevinci yaşatan Teknik Direktör Mustafa Denizli, siyah beyazlılardan ayrılmıyor. Göreve geldiğinde 8 aylık anlaşmaya imza atan Denizli'nin, yeni sçzleşme önerisini kabul ettiği belirtiliyor.

Doğan Haber Ajansı'nın verdiği bilgiye göre Beşiktaş Yönetim Kurulu ile 31 Mayıs günü biraraya gelen Denizli, yapılan görüşme sonrası siyah beyazlı kulübün teklifini büyük ölçüde kabul etti.

Denizli'nin kaç yıllık sözleşme yapacağına ilişkinin resmî açıklamanın yarın yapılması bekleniyor. Ancak Goal.com İran Genel Yayın Yönetmeni Kaveh Mahjoob, Denizli'ye teklifte bulunan Persepolis Kulübü yöneticilerinin, Denizli ile Beşiktaş arasında 3 yıllık anlaşma imzalandığı bilgisini aldıkları, bu nedenle de yeni bir teknik direktör aramaya başladıklarını söyledi

Kaynak:http://www.goal.com/tr/news/232/turkcell-süper-lig/2009/06/02/1300465/özel-denizli-3-yıl-daha-beşiktaşta

Umarim dogrudur : ))

S

SiR ReaLiST

Guest
Bende DenizLi'nin Beşiktaş'ta KaLacağını Düşünüyorum...

Haber Doğru Mu BiLemiyorum Ama Beşiktaş 3 SeneLik Sözleşme Yaparak Bence 3 Sezonda İLk 2yi GarantiLemiştir...

1.ci OLur 2.ci OLur BiLemem Ama İLk 2de Yer ALır Beşiktaş...

Tabiki DenizLi TakviyeLer Yaparsa Bu Takıma, Ki KaLırsa Kesin Bazı BöLgeLere Transfer Sözü ALmıştır Başkandan...

Neyse Kısaca HayırLı OLsun...

icemen

New member
Teknik direktör istikrarı futbolcu istikararından daha önemli bence. Hiç biryere göndermesinler maaşına zam yapsınlar göndermesinler.

HTML