Delphi & Visual basic & C / C++ bölümüne adayım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cansiz

New member
Ewet arkadaşlar başlıktan belli olduğu gibi bende artık bu sitede bi işe yaramak istiyorum kendimi göstermek istiyorum zaten sitede çoğu zaman online olduğum için orada açılan konuların çoğunda güzel bilgiler war ve sabitlenmesi gereken güzel dökümanlar olduğunu düşünüyorum ve bunun için o bölümünde mod'u olmadığı için orayı sahiplenmek istiyorum!!!Tabi son söz sizin size bağlı herşey yorumlarınızı bekliorum ii yada kötü !!!!
:hhman: ilginiz için sağolun!!!:hhman:​

RuTH

Altın Üye
desteqliyorum tosunum +++++++1903
şimdiden hayırlı olsun

E

elmomaclroy

Guest
kardes senı tanıdıgım kadarıyla sen bu işin nasıl derler piiri sin e işi de bilene bırakmak lazım bence benden +1903 sana yakısır gibi geldi bana

crazyquake

.::®crazy™::.
Eğer ihtiyaç varsa forumu bilen bir arkadaşımız olarak neden olmasın...

Benden de +1 ..

Karar yönetimin.. Hayırlısı olsun ...

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Mod olmak için gereken koşulların sende bulunduğunu düşünüyorum.. A.mod olmanı isterim .. Bölüm modları ve yönetimde uygun görürse neden olmasın.. +1453

Cansiz

New member
herkeS'e teşekkür ederim ii geceler bizimkiler yeter artık dio:):)sabahtan beri !:)
herkes'e ii uykular :sigara:
saat:00:28 olmuş bee:D
:mad:cansiz:mad:

cliper1907

forum elektro gitaristi
ben o bölümde senin çok yararlı çığır açacak bi konunu görmüştüm zaten hakediosun ellerine sağlık bunun üstüne eğitim alıosun zaten lisede hayırlısı olsun +1

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Benden +++++++

facetoface

Altın Üye
C programming le ilgili tum sorunları cozebilecekmisin?
yani tam olarak hakimmisin c ye?
yanlıs anlama bende az bucuk anlarım c den ama goze alamam cunku gun gelir herhangi bir uyenin c ile ilgili sorunu olur cozemem filan cok riskli yani...
ha ben experim bu işte diosan son soz yonetimin ;)

murat335

New member
arkadaş o bölümde neye dayanarak mod olmaya karar verdin sadece 4-5 tane yeni konu acmışın orda orası benim içinde cok önemli bir bölüm ben bile 7-8 senedir program yazıyorum ve ben bile belki mesaj sayımı gectim benden daha iyi belki programcı varıdır diye bulanmadım modluk bavurusunda izlemledigime kadarıyla heralde lise ögrencisisin yani devamlılıgın pek fazla olmaz üstelikte lisede verilen programlama dersleri nasıl oluyor biliyorum staj yaptıgım meslek lisesi okulundan .. sadece döküman bulupta oraya konu acmak bişey göstermez orda paylaşımlarını gönderilen program isteklerini cevaplaman lazım diye düşünüyorum arkadaşlarda neye dayanarak artı verdiler bilmiyorum artıkki mesaj atan arkadaşlarıda obölümde hiç ama hiç görmedim en azından ne yapmışın diyede neyse ama ....bence sen paylaşıma devam et ......................-1 şu an cok acemisn bence programlama acısından diye düşünüyorum ..ama neden olmasın kendini geliştirdiginde umarım olursun şu an için -1

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Cansiz bana kendisi için erken olduğunu ve daha zamanın gerekli olduğunu
paylaşımlarına devam ediceğini söyledi ve şimdilik konuyu kapatmamı istedi.
locked.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML