defaced

free!

artık yok...
ulen yinemi sen :D:D:D az uyu dimi len :D
eline sağlıq

leet

New member
eyvaLLah :D ya asLında anasayfaya çakacaktık da safe mod + kerneL 2006 oLunca kastı baya :D bazı lamerLar (dengesiz **** midir nedir) spyms forumda bizim verdiğimiz sheLL adresini görmüşLer ordan bizim sheLLe girip kendiLeri sheLL atmış gibi index atmışLar.. karaListeye aLdım sizi lamerLar haberiniz oLa ;)

free!

artık yok...
iyi iyi çalışın gençlik, zone olsa daha iyibi olurdu ama nesse bilen bilio zati :D

leet

New member
dediğim gibi son 6 ay içinde deface ediLmişler maLesef aLamıyorum zone-h.. gerçi mühim de deiL yaptığım defaceLerin %90 ına aLmıyorum zone-h. ne gerek var ki ? gösteriş merakLısı mıyız biz :D

free!

artık yok...
okudum madara olmuş adam zavallı :D
priv9 mauhaha :D
:D:D:D

leet

New member
haketti ama MecTruy, hiç oturup ağLamasın duygu sömürüsü de yapmasın öyLe siteyi kapatıp gidiyom faLan diye.. herkes hackLenebilir bu kadar üzüLmeye gerek yok :D

uNLaWFuL

New member
leet' Alıntı:
haketti ama MecTruy, hiç oturup ağLamasın duygu sömürüsü de yapmasın öyLe siteyi kapatıp gidiyom faLan diye.. herkes hackLenebilir bu kadar üzüLmeye gerek yok :D
Mec siteyi hacklendiği için kapatmadı..adam artık ugrasamıordu..o da herkes gibi çalısann biri..sürekli basında duramıor..

wedat

New member
Dostum Hack Büyük Bir Marifet Diil! Yerinde Olsam Bırakırdım!

vebu siteyi sen hacklememişsin

leet

New member
wedat' Alıntı:
Dostum Hack Büyük Bir Marifet Diil! Yerinde Olsam Bırakırdım!

vebu siteyi sen hacklememişsin
kim hackLemiş :) ayrıca madem MecTruy iLgilenemediğinden bıraktı neden şimdi geri dönücem deyip duruyor sağda soLda. liz0zim hackLediğinde de böyLe küçük emrah moduna girip kapatıyom siteyi dediydi sonra döndü geri :goz:

imhatimi.com deface oLan başLığı kim değiştirdi defaced oLArak ?

HTML