Deepfreeze kaldırma hakkında

nickinru

New member
Deepfreeze kaldırmak icin her yolu deniyorum ancak ne yaparsam yapayım kabul etmiyor
uninsall durumuna geçmiyor verdiği hata şu
Deep Freeze 6 standard must be disabled before any install/uninstall can proceed

bu konu hakkında bir fikri olan arkadaş varsa lütfen paylaşsın

denen yollar
tuş kombinizasyonunu deniyorum ancak makinamda böyle bir program yok simge çıksın
tarihi geri aldım oda olmadı
sistem geri yüklemede haliye ise yaramadı
deepfreez uninstaller da ise yaramadım.
enteresan olan sey program filesde dosyası yok.

-MaTaDoR-

New member
benım bıldıgım kurdugun setup uzerınden kalkıyor tabı once devre dısı bırakıyorsun sonra kurdugun setup uzerınden kaldırıyorsun onun dısında her hangı bır yol yok ben çok aramıstım

myneci

New member
Kardeş geçmişolsun diyorum sana daha önce benimde başıma geldi halletmişolarak hatırlıorum galiba virüs var sende. Silbat diye bi ba dosya var onu bul çalıştır saten küçük bi bat dosyası ondan sonra deep freeze normal bi şekilde açabilirsin. Eğer bulamassan silbat'ı bana mesaj atabilirsin yollarım.kolay gelsin ..

webstnt

New member
deep freeze 6 standard must be disabled before any install uninstall can proceed. Sorunu Artık yok. Arkadaslar Artık sorunsuz kullanabilir Kaldırabilir Pasif Veya Artik edebilirsinizz DeefFreze deep freeze 6 standard must be disabled before any install uninstall can proceed. Sorunu Bitmiştir. ;) Problemleriniz için İletisim kurun [email protected]

screamjast

New member
arkadaşım bnde aynı dertteydım forumları gezdim ALLaha sukurkü buldum. bak sımdı sagda altta deepfreeze simgesi varya onun ustune geL. sonra şifte basılı tut tıkla. ondan sonra sana sıfre sorcak varsa gır yoksa ok a tıkla sonra orda boot thawed var onu tıkla ok de yenıden baslat sımgenın ustune * cıkacak ondan sonra napmak ıstıosan yap :) yardımcı olabılırsem ne mutLu bana

HTML