deep freeze yardım

yeni_99

New member
arkadaşlar ben iki ay önce deep freeze programını kurmuştum çok faydasını gördüm. o zaman bunu aldığım arkadaş tam sürüm olduğunu söylemişti ama öyle değilmiş programın günü doldu :(

şimdi programın cracklisinide bulsam kuramıyorum ingilizce süresi doldu yazıyor. ne yapmalıyım bu programı bilgisayara kurmam lazım çünkü sürekli virüslerle uğraşmaktan bıktım.

bu programı tekrar kurmanın yolu var mı ?

eğer bu olmazsa virüslerden korunmak için kalıcı bir çözüm var mı nod32 kullanıyordum ama onunda süresi doldu ne tavsiye edersiniz ?

osmanuygun

New member
parayla programı satın al baska türlü hic bir sekilde herhangi bir programı sorunsuz kulanamazsın destek alamazsın

yeni_99

New member
parayla programı satın al baska türlü hic bir sekilde herhangi bir programı sorunsuz kulanamazsın destek alamazsın

arkadaşlar yoğun araştırmalarım sonucunda forumda şu linki buldum ve aşağıdakileri uygulayınca programı tekrar kurabiliyorsunuz ihitiyacı olana duyuru.

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=372072&highlight=deep+freeze

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programı Sınırsız Hale Getirmek için Deep Freeze i Devre Dışı Bırakıp Başlat-Çalıştırdan Regedit yazıp enter

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion]
Kısmına Gidin Buradaki AncillaryDev'i

ve

C:\ deki dfinstall.log Dosyasını Silin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HTML