Deep Freeze Deaktif'de sorun Bir Bakın!

Aim

New member
Arkadaşlar Ben Deep Freeze Deaktif Etmek İçin Programlar Buldum Hepside İşe Yarıyordu A R E S verdiği programda işe yarıyordu. Dün Bir Cafeye Gittim Deep Freeze Deaktif Etmek İçin Ama Adam 5.70.*** Unfreeze açıyorum ama tıklayacağım butonlar pasif durumda yani tıklanmıyor A R E S verdiği programıda denedim Ondada Deep Pasif tıklıyorum ama Çalıştır tuşu Pasif durumda tıklayınmıyor DeepUnfreezer1.6 açıyorum Boot Thawed Diyorum Load Status Ve Save Status Butonları Devre dışı. Peki bu Cafedeki Deep Freeze Nasıl Deaktif Ederim Bir Yardımcı Olun.. Programın Admin Panelinide Adamlar Silmiş OTP Token Şifresi ile bir şeyler yaparım diye düşündüm ama adamlar onuda yok etmişler :)
Bir Yardım

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
dostum sen o makinada deepfreeze olduğundan emin misin? acaba bu tür başka bi program olmasın. mesela benim makinamda deepfreeze yok, load status ve save status tuşları da pasif böyle olunca:

bu programın da şu an için tanımadığı bi deepfreeze olduğunu duymadım, en yeni versiyonu mu bu yoksa?:eek:

Aim

New member
Aynen Dediğin Gibi Dostum Olay Resimdeki Gibi Ama Pcde Deep Freeze var ne yapıcaz yaw bir yardımcı olun :)

1.5 bulabılır 1.5 kur istersen

HTML