Dedesi Taciz etti,13 yaşındaki kardeşini ağabeyinin pazarladığı ortaya çıktı.

osiris_cemo

New member
Konya'da 13 yaşındaki kız çocuğunun dedesi ile ağabeyinin arkadaşları tarafından cinsel tacize uğradığı, olayı da eğitim gördüğü okuldaki öğretmenlerinin ortaya çıkardığı ileri sürüldü.

Anne A.K. (36), kızıyla ifade vermek üzere geldiği Konya Adliyesi'nde, 13 yaşındaki kızı H.K'nin kendi halinde içine kapanık ilköğretim 5. sınıf öğrencisi olduğunu söyledi.

A.K, kızının 75 yaşındaki kayınpederi ile 15 yaşındaki ağabeyinin arkadaşlarının cinsel tacizine uğradığını öne süren A.K, şöyle dedi:

“Kızımın anlattıklarına göre, öz dedesi olan kayınpederim, 13 yaşındaki torununa cinsel tacizin yanı sıra tecavüze kalkıştı. Eşime durumu ilettiğimde babasının böyle birşey yapmayacağını söyledi. Bu duruma kayıtsız kalmam mümkün olamazdı. Ayrıca 15 yaşındaki oğlumun da kızımı 5 YTL karşılığında arkadaşlarına elle taciz yaptırdığını öğrendim. Oğlum, arkadaşlarına '3 kardeşim var. Paraya ihtiyacımız var' diyerek 5 YTL karşılığında elle tacize göz yummuş.”

A.K, birkaç ay süren cinsel taciz olayının kızının durumundan şüphelenen ve ağabeyinin arkadaşlarıyla görüşen öğretmenleri tarafından ortaya çıkarıldığını belirterek, “Öğretmenleri beni çağırdı ve durumu anlattı. Kızım, bizden korktuğu için yaşadıklarını bir türlü bizlere anlatamamış” dedi.

Olayı öğrendikten sonra hemen karakola giderek kızına cinsel tacizde bulunanlar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu ifade eden A.K. şunları söyledi:

“Kızım, Konya Numune Hastanesinde yapılan sağlık kontrolünde bakire çıktı, ancak kontrolde tecavüz girişimde bulunulduğu belirlendi. Kızımın hayatını kurtarmak istiyorum. Dedesi ve oğlum da dahil suçluların cezasını çekmesini istiyorum.”

Anne A.K, kızının kendisine, ağabeyinin arkadaşları ile bir evde filmi izlerken kendisini soyduklarını ve elle tacizde bulunduklarını anlattığını söyledi.

Bu arada, olayla ilgili 13 yaşındaki kızın dedesinin gözaltına alındığı, ağabeyi ile bazı arkadaşlarının Çocuk Şubesine götürülerek ifadelerine başvurulduğu bildirildi.

2.nisan.2007 Hürriyet

baal

Fırtına tanrısı
bu kadar iğrenç aşağılık bir toplum halina nasıl geliyoruz
insanlar neden bu hale geldi anlamak mümkün değil
söylenebilecek çok daha ağır kelimeler var ama kullanmaktan hicab erderim

the_apprentice

New member
yok abi çıktı çivisi bu dünyanın
lanet ucubeler

Leke

Altın Üye
Ne desem bilemedim . Ben .............................. diyorum anlayan anlar .

demon01

New member
Şeref Namus Kalmamış İnsanda Tüylerim Diken Diken Oluyo Bölelerini Meydana Çıkarıp Asmak Gerekiyoki Millet Ders Alsın Gerci Yine Ders Çıkarmazya kimse Yazık Cok Yazık:(

NeRoN_64

Banned
Bisey Diycem Banned Yazmasin Nickimde Die Demiom Ama

Bu Tür Onun Bunun Cocuklari Oldugu Sürece is Yasa Bakmio

berkelson

New member
Bayanların elbiseleri yeteri kadar tahrik edici, sonuç olarakta erkekler ister istemez tahrik olup, dahada ilersi cinsel sapkınlıklara ve sapıklıklara kadar gidiyor. Bana kalırsa bu olayların asıl nedeni bayanların avrupa özentisi olmasıdır. Eğer avrupalı gibi olacaksan ya tam avrupalı ol ya da kendi kültürünle yaşa. Bazı şeyleri algılayamıyoruz malesef. İleriyi düşünmek yerine şimdiki zamanla kavruluyoruz, bize yetercesine ... Eminimki bu ve bunun gibi olaylar güngeçtikçe artacaktır. Tek sorumlu biziz, bozuk bir kültür, bozuk bir toplum ...

allper

New member
berkelson' Alıntı:
Bayanların elbiseleri yeteri kadar tahrik edici, sonuç olarakta erkekler ister istemez tahrik olup, dahada ilersi cinsel sapkınlıklara ve sapıklıklara kadar gidiyor. Bana kalırsa bu olayların asıl nedeni bayanların avrupa özentisi olmasıdır. Eğer avrupalı gibi olacaksan ya tam avrupalı ol ya da kendi kültürünle yaşa. Bazı şeyleri algılayamıyoruz malesef. İleriyi düşünmek yerine şimdiki zamanla kavruluyoruz, bize yetercesine ... Eminimki bu ve bunun gibi olaylar güngeçtikçe artacaktır. Tek sorumlu biziz, bozuk bir kültür, bozuk bir toplum ...

benim canım kardeşim 13 yaşındaki bi çocuktan bahsediliyor.. bayanların elbisesi bambaşka bi boyut onu tartışmak istiyosan bu konu yeri değil.. ama sen almış başını gitmişsin avrupaya

HTML