davetiye takas

drhakan66

New member
turktorrent.biz / torrentleech / arena-tr verilir

karakarga depodepo.fr veyadiğer kaliteli sitelerin davetiyesi alınır

gokhhaann_

New member
turktorrent.biz uye alımlarını kapattı davetiyeli uye alımı da dahil kapalı
sadece vip uye alımı açık arkadaşlar artı turk torrent .biz yoneticilerinden birisi hackhell da davetiye dağıtyordu bu kapatma olayı olamadan once

drhakan66

New member
turktorrent.biz uye alımlarını kapattı davetiyeli uye alımı da dahil kapalı
sadece vip uye alımı açık arkadaşlar artı turk torrent .biz yoneticilerinden birisi hackhell da davetiye dağıtyordu bu kapatma olayı olamadan once
evet şimdi kontorl ettim,davetiye kullanamıyorum da,
18 tane davetiyeyi neden verdiler o zaman :saskin

gokhhaann_

New member
bi ara mesaj atmışlardı herkese sen okumadın sanırım.birileri davetiyeleri satıyormuş o yuzden butun uye alımlarını kapattılar

yalciners

New member
turktorrent.biz / torrentleech / arena-tr verilir

karakarga depodepo.fr veyadiğer kaliteli sitelerin davetiyesi alınır
arkadaşım elimde depodepo.fr nin ve demonoid in hiç kullanılmamış üyeliği var. ikisinide verip torrentleech alabilirim..

Yalnız bu torrentleech bizim bildiğimiz TL mi www.torrentleech.org olan??

eğer öleyse adresi verim ben.. :[email protected]

EDİT: Bu arada unutmadan arena-tr de lazım onun içinde demonoid veya depodepo.fr kullanılmamış üyeliği verebilirirm..
ikisindende ikinci üyeliğim var..

drhakan66

New member
arena-tr davetiyeni mail adresine yolladım.
başka torrentleech var mı bilmiyorum ama piyasada makbul olan sanırım http://www.torrentleech.org/ google da torrentleech olarak arama yapılınca torrentleech.org ve polonya kaynaklı torrentleech.pl çıkıyor.ikincisine üye olmak kolay birincisi makbul olan.

bende onun davetiyesi var.
mail adresini msn me ekledim.konuşuruz.

yalciners

New member
arena-tr davetiyeni mail adresine yolladım.
başka torrentleech var mı bilmiyorum ama piyasada makbul olan sanırım http://www.torrentleech.org/ google da torrentleech olarak arama yapılınca torrentleech.org ve polonya kaynaklı torrentleech.pl çıkıyor.ikincisine üye olmak kolay birincisi makbul olan.

bende onun davetiyesi var.
mail adresini msn me ekledim.konuşuruz.
eyw. kardeş yani bizim torrentleech.pl var değilmi??
herneyse dediğin gibi msn den konuşuruz şşimdi okula gitmem lazım akşam 18:30 gibi açarım msni..

yalciners

New member
slm hakan abi acaba snde tvtorrents.com davetiyesi varmı? Varsa rica etsem gönderebilirmisin acaba?
Beni tanıosun ztn. Adresim üstte yazılı.

jackk88888

New member
Torrentleeh.org , filelist.ro , freshon.tv ve bi çok tracker davetiyesi vardırr elinde tvtorrents.com davetiyesi ve bitgamer davetiyesi ile takas edilir.

HTML