DArk Lord'un öyküsü

15 tatili olmuş okullar kapanmış küçük DArk Lord o sene 6. sınıfın ilk karnesi heycanlı teşşekür almış hediyelerin ardı arkası kesilmio bi gün hafta sonu cumartesi akşamı yengesi ve onun yanında ufak bi kız gelir kız yengesinin iş arkının kızı işte iii ağırlamaları felan lazm ertesi gün tatilyaya gider leer küçük dark Lord ve kız çok ii ark olmuşlardır çok eğlenmişlerdir...

Aradan 6 sonra küçük DArk Lord artık büyümüş hayvan gibi bi basketçi olmuştur 1.74:) bi akşam yengesiyle msn'de yazışırken web cam davet'i yapmıştır yengesine ve
onu görür yengesinin arkasından o kızı 6 sene sonra görür ''kim bu yenge der '' yengesine oda ''İzmirden gelmişti hani Diluu iş arkımın kızı hatrladın mı der '' hayal meyal hatrlar kızı tek hatrladığı ufakken pc'de resident evil oynarken küçük Dilu'nun gözlerini kapamasydı korkudan...

Sona ertesi gün kızı görmeye gider amcası kapıyı açar ''Nbr amca'' felan ve oturma odasına geçtinnde onu görür Angel ablası ve Diluu artık büyümüş inanlmaz güzellikte bi kız olmuştur hep derlerdi DARk Lord'a ''İZmir'in kızları güzeldir'' die ama sallamazdı pek:) Kızla bi muhabbet bi espiriler kızdan çok hoşlanr msn'ini felan alr akşam ewe gittinde hala kızın etkisinde dir akşam o yüzü unutmaz ama hep der ''unutur seni be kanka'' sabah kalkar tel'inde bi msj hiç görmediği bi numara bakar kızdan gelmiş msn adressini ver engellemiim ben bugün gidiorm gel istersen daha msj bitmeden DArk lord uçar hemen kızı son kez 1 saat orda görür...

''Angel ablasına der abla süper bi kız çok hoşlandım''die Ablasıda der ewt sanırm oda hoşlanmışş'' die.. Dünyalar Dark Lord'undu.Diluu'yu yolcularken gözündeki üzüntüyü daha önce hiç görmedim...Günlerce kızla sohbet ederler hergün ama 1 gün bile konuşmadan edemişlerdir hatta kıza inanılmaz bi süpriz yapar Alan Rickman die bi aktör var bilrmsinz HArry Potter filminde Prof.Snape rolündeydi aynı zamnda Die hard 1'de de oynuyodu hernyse Diluu bu adama aşık Dark Lord'a sırf kızı sevindir mek için Son çıkan Harry Potter kitabına taaa İngiltere'lerden imza alır Alan Rickman'dan ve kıza hediye eder...Bi akşam saat 3 gibi inanlmaz bi şeklde gereksiz bi kişi yüzünden kavga ederler 3 gün konuşmazlar Dark Lord hayatnda ilk defa gitti bi filmde ağlar çünkü adam sevdiii kıza ''Senin için herşeyi yaparm'' der o bunu Diluuu'Ya defalarca kez sölemiştir sona kızn msn'i hacklenir falan filan derken geri alr kızla konuşr 3 gün sona ilk defa birbirlerinden özür diler ler ve barşrlar 2 ay inanlmaz güzel geçer DArk Lord için Diluu ona CİCiiiiiiiiiiiiiiiiii die seslenir onun çok hoşuna gider daha bir sürü lakaplar takar Dark'a ama hepsinden güzeli şakasınada söleseeee ''Aşkımmmmmm'' dır bu lafı duyunca DArk bi ruhunun oldunu ilk defa hisseder ve kız İst'e gelr ama kızla bi türlü görüşemezler garip garip sebeplerden kızı görememktedir ve sonunda dün sabah yine kavga ederler DArk'ı ilk defa bu kadar üzgün gördüm hayat ışığı yoktu gözünde Diloşş'unu kaybediodu onu yaşama bağlıyan tek gücü kaybediodu intihar edicek gibydi öle diim size ama kız ona bişi söledi ''korkuyorsun dimi savaşmaktan, bende seni akıllı sanrmdım beni madem bu kadar çok seviorsn savaş ozamn hadi de görelimm''bu kızın ona sölediii son sözler olmuştur 2 aydır ilk defa Dark la Diluu birbirlerini 1 gün aramadılar sizce ne olur ben bilmem ama umarm tekrar barışrlar ok

Okudunz için çok teşşekür ederim şimdiden

DARK SIDE IS MY MASTER ANN ANGEL IS MY GODDESS DILUUU IS MY ALLLL LIFEEEE AND LOVEE

theozy

Kadim Dost
güzel yazı.. hissederek yazılmış.. eline sağlık

Gєηco

Altın Üye
hehehehe ne denirki :) iyi olur inşallah... :eek:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Gerçekden etkilendim bu yazıdan ve yaşadıklarından.siz yine ii olucaksınız çünkü birbirinizi seviyorsunuz.(lem bak romantizm bölümüne girmiyordum senın yazını okuyum dedim:p)

ashcarh

New member
ya valla fena oluyorum böle şeyler okuyunca okumiim diyorum o zaman da hissiz ruhsuz biri oluyorum

eline sağlık güzel yazmışsın ya illa ağlatıcaksınız adamı

iSpiK

Kadim Dost
dostum sonu hayırlı olsun ... ee dewamı yok mu dun demı aramadınız bırbırınızı :S

Ewt Dark Lord'la Dilu yine barştılar :) 3 gündür Dark Lord Dilu'yu görüo o kadar mutlu ki üstelik ona tutamadığı sözünü de tuttu İzmir'de filme gidiceklerdi Dark Lord gidemediiii için İzmire ilk defa ona verdii sözü tutamamştı Dilu'nun çok fena hayalleri yıkılmştı dün Dark Lord Dilu'ya gidicekleri filmi hediye aldı ve beraber izlediler :) Ona karşı olan tek tutamadığı sözüde tuttu şuan ondan mutlusu yok be Dilu bilrki Dark Lord'un onun için yapamicağı hiçbirşey yok.....

DILUU IS MY ALLLL LIFE AND SHE IS MY ANGEL

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
ooo gözünüz aydın.bende çok sevindim ama biliyordum düzeleceğinizi:p

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Hocam adınıza çok sevindim inş. mutlu mesut bir ilişki yaşarlar ve küçük küçük dark lar olur :)

HTML