Dahi çocuk herkesi şaşırttı..

crazyquake

.::®crazy™::.

Meksika'da, 6 yaşındaki dahi çocuk, tıp öğrencilerine kemik erimesi (osteoporoz) hakkında 40 dakikalık konferans verdi.

Mexico City Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı Roberto Camacho, Maximiliano adlı inanılmaz bir belleğe sahip çocuğun, tıp öğrencilerinin bile zor anladığı bir dilde, fizyopatoloji ve osteoporoz tedavisi hakkında hiçbir nota bakmadan konferans verdiğini söyledi.

Camacho, ''Düşünme ve ezber yetisine sahip, konferans sırasında kendini rahatlıkla ifade ediyor. Olağanüstü bir zekası var'' diye konuştu.

Roberto Camacho, ilaç şirketi temsilcisi bir baba ve sekreter bir annenin oğlu olan Maximiliano'nun alışılmadık ezber yeteneğini 3 yaşındayken dünyadaki tüm başkentleri ezbere söyleyerek gösterdiğini kaydetti.

ALINTIDIR

Uzunefe

Altın Üye
ya ben bunun yaşındayken çıkıp tüm ailenin karşısında şarkı söylerdim . bu çocuk onu yapabilir mi :):):):)

karatas67

New member
Uzunefe' Alıntı:
ya ben bunun yaşındayken çıkıp tüm ailenin karşısında şarkı söylerdim . bu çocuk onu yapabilir mi :):):):)[/QUOTE
yalan inanmam yemin et :)))

mu_cann

New member
En Zeki çocuklar Bizim çocuklarimiz Ama Cocuklarimizin Körpecik Beyinlerini çizgi Filimle B.sayar Oyunlariyla Köreltiyoruz çocuklariniza Kitap Okutturun Entellektüel şeyler Yaptirin Görün Bakiim Neler Yaparlar.ama Fazlada Sikmayalim Cocukluklarinida Yaşasinlar

firatay

>>>> ALESTA
Bu Gibi Çocuklar Bizdede Var Ama 15-16 Yaşına Geldimi Sarışınların, Esmerlerin, Kumralların Adını Falan Ezberliyorlar.

mu_cann

New member
firatay' Alıntı:
Bu Gibi Çocuklar Bizdede Var Ama 15-16 Yaşına Geldimi Sarışınların, Esmerlerin, Kumralların Adını Falan Ezberliyorlar.
HAKLISIN HEPİMİZİN COCUĞU KARDEŞİ FALAN VAR COCUKLARA ÖZEN ONLARI HAYATA HAZIRLAMAK DİNİ MİLLİ VE VİCDANİ SORUMLULUĞUMUZDUR

shawshank

New member
kolay ezberleyen insanlarlar yaratıcı olamaz

HTML