D&P den parfüm alıcam ( yardımm)

süleyman11

New member
Arkadaşlar bn D&P den lacoste essential almayı düşünüyorum.bugün arkadaş aldı 15 tl ye ..bu D&P parfümleri açıkparfümcülerde var galiba. bunların fiyatları nedir açık parfümcülerde.. ?bir de sizin önerdikleriniziin fiyatları nelerdir ? bn daha önce hiç açık parfüm almadım.bu parfüm şişeleri orjinal şişeleri gibi mi yoksa şu açık parfüm koyulan klasik şişe gibi mi ?

nomad03

New member
D&P bildiğim kadarıyla zatn ünlü markaları açık parfüm olarak satan bi firma. fiyatlarından haberdar değilim ama parfüm olarak önerim armani black code olabilir. açık parfümlerde güzel koku sağlar. ayrıca benim diğer iki favorim jil sander ve issey miyake. ikiside harika kokular. hatta bütçen elverirse orjinalini alırsan tadı bi başka olur.

süleyman11

New member
işte arkadaşım şu an orjinalini alamıyorum malesef..bn daha önce hiç açık parfüm almadım. byle açık parfüm satan yerlere gidip D&P den almak istiyorum mu dicem:001_rolleyes:

nomad03

New member
bu verdiğim linkte D&P parfum satış noktalarını bulabilirsin.

D&P perfumum - Açık parfüm-Jenerik parfüm-Herşey unutulur, kokunuz asla.

sana yakın olan D&P parfum satış noktasına gidiyosun ve istediğin markanın kokusunu seçip alıyosun. sanırım kokular kod numaraları ile satılıyor. aşağıdaki alıntı işine yarayacaktır

e4 emporio armani çok güzel orta derece kalıcı agır degil
c1 212 men
b6 burbery classic buda biraz agır ama çok kalıcı

fiyatlar: 50 cc 13 tl
100cc 22 tl
100cc +deodorant+ dandik 30cc rasgele parfüm 27 tl

hepsini okumak istemeyenler için begenilen parfümler
e4 emporio armani
c1 212 men
u1 ultraviolet
b6 burbery classic
b4 hugo boss
r4
j4 jill sandler sun
L11 lolita lempiçka
E10
L6 lacoste
A13 Armani black code
lacost red
boss in motion
I3 givency insense ultramarine(kod yanlış olabilir)
paco rabbane one million
A18 armani cino şekerli bir parfüm
d15 davidoff king

her parfüm orjinaline benzemiyor. gidipte hayal kırıklıgı yaşamakta var o yüzden öncelikle bunlara bakın dostlar

ayrıca kokunuzun mevsime uymasına dikkat edin. kışlık kokular yazın çok bayıcı olur.yazlık kokuları kışında kullanabilirsiniz ama hafif kalır

KIŞLIK KOKULAR
burbery classic
L11 lolita
R4
u1
paco rabbane one million
A18 armani cino

YAZLIK KOKULAR (hafif kokular)
P9 polo blue
c1 212 men
lacoste red
I3 givenchyİntense ultramarine
j4 sun man

her mevsime giden kokular
CK ephoria (biraz yazlıkçı bir koku ama kışında gider)

HTML