dünyadaki en iyi ses kimdee??

Dünyadaki En İyi Yabancı Ses Sizce Kimde

• Kullanılan toplam oy
    29

SeNoLL

New member
dünyadaki en iyi ses kimdeee

Jennifer Lopez

Beyonce

Shakira

Madonna

50 cent(fifty cent)

Benny Benessi

Britney Spears

Chiristina Aguilera

usher

RomeoMAD

JusT B€
Arkadasım 5-10 kisi yazmıssın ama bu kayıtlardada var en iyi desibel olarakta cıkan ses Maria Carey'e ait :)

Soledıklerının arasındada christinayı tek gecerım bayılıorum bu kadının guzellıgıne ve sesıne

ases

Altın Üye
ok bole daha ii oldu

SeNoLL

New member
abi şu anda dünya gündemini meşgul eden sanatçılar bunlarr ha maria carey demişin bi ankettee yapılan oylamada ilk 50 giremedi bu yazdıklarım ankeetteee ilk 18 içindeki kişiler

RomeoMAD

JusT B€
royalprens' Alıntı:
abi şu anda dünya gündemini meşgul eden sanatçılar bunlarr ha maria carey demişin bi ankettee yapılan oylamada ilk 50 giremedi bu yazdıklarım ankeetteee ilk 18 içindeki kişiler
:) Arkadasım bu senın dedıgın ses guzellıgı sadece!! Benım demek ıstedıgım hem ses guzellıgı hemde sesın guclu olusu hatun Guiness'e girdi :) :) varmı otesi

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ya daa neler varda ben bilmiorum bunları ya siz benim yerime oy kullanın:D:D:D

osiris_cemo

New member
en kralı bende 9 oktav zuhahahah en güzel ses diye bişi olamaz güzellik göreceli bir kavramdır kişiye göre değişir.

SeNoLL

New member
arkadaşlarrr burada vermiş olduğum sanatçılarr yapılan bi ankkett 7 tanesi ilk on da diğerleride ilk 15 içindee onun için bunları verdimm :))

мєяωєм

New member
Shakira
muhteşem bir ses

ManigatöR

PlaYboY 69
evet kanka güzell dersen güzel bence biz bunu bırakalım herkesin sesi kendine göre en güzeldir diyelim ama en güzeli kamuran akkor yaaaa bir ateşe attın beni dinle dinle iç abi gerisi hikaye

HTML