!! Dünya Ve Sen !! ( Written by aLoNe BoY )

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Elbet birgün yenileceğim bu kahpe dünyaya,
Ve o gün bu kahpe dünyayla olmayacağım
Gideceğim buralardan sessiz yada üzüngünce!!

Merak etme! Sadece senin için üzüleceğim,
Arkamda gözü yaşlı bir sevgili bırakacağım için,
İsterdim ki yenilmeyeyim dünyaya
Yaşayayım yalnızca SENİN için!

Evet! Meydan okuyorum dünyaya!
Senin asla üzülmemen için,
Bırakmayacağım aslında seni
Çünkü kalbim hep seninle!!

Korkma! Direneceğim senle beraber
Asla ölmeyeceğim sen ölene dek!
Kalbim kalbinle atıyor,
O birgün durursa eğer;
Korkma! Yalnız değilsin,bende geleceğim seninle!

Written by aLoNe BoY

4 Nisan 2006 Salı
11:25​

:hhman:

chuckies

_-€X-_
Yüreğine Sağlık Dostum...

Çok seviyorsun ama karşılık bulamıyorsun bu devirde.Kahpeler için üzülmeye değmez.Çünkü sonunda sırtından vurup şerefsizce gidiyorlar...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
gerçekten alone uzun zamandır bunun kadar iisini yazmamıştın itiraf ediom:)bunda ayrı bir ruh olmuş böle ne biliim beni çok etkiledi ayrı bişeyler var bu şiirde. . .bunuda şiir dinletisi olarak çekersen radyoda çalarız;)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
SıpA' Alıntı:
gerçekten alone uzun zamandır bunun kadar iisini yazmamıştın itiraf ediom:)bunda ayrı bir ruh olmuş böle ne biliim beni çok etkiledi ayrı bişeyler var bu şiirde. . .bunuda şiir dinletisi olarak çekersen radyoda çalarız;)

Orti elbette okurum ama bugün olmaz akşam nişana gidecem :) Ayrıyetten bu şiirin benim için ayrı bir önemi war. Sevdiğim kıza ilk verdiğim şiir. Kız bunu okurken salya sümük okuyordu hayran kaldı bana :cool: ... Yorumlarda süper orti sanırım bu iş olcak ama yine de sonunda birşey olmasından çok korkuyorum....:ter:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
aLoNe BoY' Alıntı:
Orti elbette okurum ama bugün olmaz akşam nişana gidecem :) Ayrıyetten bu şiirin benim için ayrı bir önemi war. Sevdiğim kıza ilk verdiğim şiir. Kız bunu okurken salya sümük okuyordu hayran kaldı bana :cool: ... Yorumlarda süper orti sanırım bu iş olcak ama yine de sonunda birşey olmasından çok korkuyorum....:ter:

hiçbirşey için fazla umut yoktur yeterince umut vardır orti sıkma canını olacağı varsa olur olmazsa benim gibi dolaşırsın işte:)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Sağolun arkadaşlar her türlü desteğiniz için walla artıq dayanamıyorum itiraf edicem ve kızla konuşcam yada dier şiiri de vericem sonra konuşcam artıq başka çarem kalmadı......

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Sağolun arkadaşlar her türlü paylaşımı sizler için yapıyorum eğer siz olmasanız bu şiirleri inanın yayınlamam...

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Keşke bende böyle güzel şiirler yazabilsem eline sağlık..

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
~PRENSES~' Alıntı:
Keşke bende böyle güzel şiirler yazabilsem eline sağlık..

Ya bu tamamen yetenek işi belki senin yapabildiğin birşeyi de ben yapamayacağım bu arada hakikatten çok teşekkür ederim yorumun hakikatten beni çok sevindirdi insanın emek harcadığı birşeyin beğenilmesi onu çok mutlu ediyor ve özellikle bu şiir benim sevdiğim kıza verdiğim ilk şiir ve bu yüzden benim açımdan çok önemli sanırım en doğru kararı vermişim...
:sigara: :cool:

HTML