Dün Izlediğim Bir Haber üzerine Yorumum

mrt92

New member
Arkadaşlar Anıtkabir'de Yapılan Protestomsu Gösteriyi Herkes Izlemiştir Sanırsam....gösteri Tabii Ki Belli Hoşgörü Kulralları Içinde Gerçekleşirse Ne Ala...amacına Yönelik Olur,gideceği Yeere Gider Fakat Orada Yapılan Bir Bağnazca Hareket Beni Derinden Etkiledi....

Anıtkabir'e Ata'nın Huzuruna çıkarak Orada Ata'ya Sevgisini Göstermeye Gelen Protesto'dan Habersiz Iki Türbanlı Kadının önünü Kestiler...sanki Onları Düşman,ata'ya Saygısızlık Eden Biri Gibi Iteleyip Kakaladılar Siz De Benim Gibi Mi Düşünüyorsunuz Görüşlrinizi Bekliyorum !!!

lofti

New member
saçma ya türbanlıda insan onları sanki başka bi millet gibi görüyorlar açık olanlara böyle bişey yapılsa hoşlarına gidermi mini etekli bi bayan gelse ona akıl almıycak hürmet gösterirler toplumun ahlakını bozanlar aşırı açık giyenler

mrt92

New member
saçma ya türbanlıda insan onları sanki başka bi millet gibi görüyorlar açık olanlara böyle bişey yapılsa hoşlarına gidermi mini etekli bi bayan gelse ona akıl almıycak hürmet gösterirler toplumun ahlakını bozanlar aşırı açık giyenler
işte bu konuda yapılan bir ayrımcılık fikir ayrılığı varmış gibi me geliyor ülkemizde açık gezen millet sanki laiklik abidesi de türban takan kesim laiklik dışına çıkıyor....Bu konuda bazı şeyleri ayırmanın düşüncesi lazım

GaRpUz

New member
öncelikle paylaşımın için sağol ben böyle birşeyden haberdar değildim.Ama iki tane kendini bilmezin yüzünden oradaki amacına uyan insanları da suçlamak doğru bişey değil.Bunu yaparsan en büyük yanlışı onlar değil sen yapmış olursun.

pesymeest

New member
hayır insanları neden inançları için yargılıyorlar ki sorsan kendisi de müslüman ama o arkadaş türban takıyor diye laiklik düşmanı oluyor laiklik tanımından çok fazla sapmış bana göre Türkiyenin gündeminin böyle şeylerle meşgul olmasını istemiyorum gerçi ama muhalefet parti sıfatına uygun hareket edip bendine daha aşşağılık sıfatlar da ekliyor

(düşündüm de sorsan o adam müslüman değildir melez diyelim şuna)

kokone

New member
hayır insanları neden inançları için yargılıyorlar ki sorsan kendisi de müslüman ama o arkadaş türban takıyor diye laiklik düşmanı oluyor laiklik tanımından çok fazla sapmış bana göre Türkiyenin gündeminin böyle şeylerle meşgul olmasını istemiyorum gerçi ama muhalefet parti sıfatına uygun hareket edip bendine daha aşşağılık sıfatlar da ekliyor

(düşündüm de sorsan o adam müslüman değildir melez diyelim şuna)
vallahi dogru diyorsun tangaları gözükücek derecede kısa etek giyen birileri gelse kimsenin sesi cıkmaz çünkü onlar ÇAĞDAŞ olmus olurlar

ecolakoglu

New member
ATA' ya saygı kimsenin tekelinde olamaz. gidip bi fatiha okuyamayacakmıyız, yakında onu da yasaklarlar...

murat1905

New member
öncelikle paylaşımın için sağol ben böyle birşeyden haberdar değildim.Ama iki tane kendini bilmezin yüzünden oradaki amacına uyan insanları da suçlamak doğru bişey değil.Bunu yaparsan en büyük yanlışı onlar değil sen yapmış olursun.
iteleyen kakalayan suclu olmuyo durduk yere itelenen kakalanan suclu oluyo oylemi helal olsun

Albayrak

Can Feda
Böyle bir şeyin yapıldığından haberim yok. Ama orada senin tabirin habersiz insanlar hiç mi ne yapıyor bunlar diye dünya dan gündem den haberi olmaz.

Bu Tayyip Erdoğan ın yıllardır oynadığı madur rolünü üstlenmek içinde gelmiş olabilirler. Ben o kadınlara inanmıyor değilim siyasete güvenmiyorum. Dini bile alet edenler o kadınları neden etmesin.

ecstasy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
"Mossat35" Böyle bir şeyin yapıldığından haberim yok. Ama orada senin tabirin habersiz insanlar hiç mi ne yapıyor bunlar diye dünya dan gündem den haberi olmaz.
Bu Tayyip Erdoğan ın yıllardır oynadığı madur rolünü üstlenmek içinde gelmiş olabilirler. Ben o kadınlara inanmıyor değilim siyasete güvenmiyorum. Dini bile alet edenler o kadınları neden etmesin.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Usta sen deniz baykalı da geçtin.
Zaten başörtüsü takanların hepsi tayyibin adamları.
O kadar abartma.
Olaydan haberin yok ama gelenlerin tayyibin adamları olduğunu hemen duymuşsun.
Bravo valla. Ne denir ki bu yoruma.

yehovan

Banned
ben görmedim böyle bir haber. Kanal yazılı görsel bişi varsa onun üzerinden konuşmak daha faydalı olur...

Ama genel olarak İnanca Kıyafete saygılı olmak gerek...Devletin çizdiği alanlar içerisinde kılıkk ıyafet serbestliği zaten var.

Ama birileri de kıyafeti yüzünden birilerini tartaklıyorsa ;

İKTİDAR KAFASINI İKİ ELİNİN ARASINA ALIP DÜŞÜNMESİ GEREK...

Milleti ne noktaya getirdik...

sonufkum

New member
ATA' ya saygı kimsenin tekelinde olamaz. gidip bi fatiha okuyamayacakmıyız, yakında onu da yasaklarlar...

biz özde olanıda biliriz sözde olanıda biliriz..

Atatürkün büstlerine put sanıp saldıranları tükürüp geçenleri resimlerini tahrif edip gözlerini oyanları biliriz.
eksik olsun onların fatihası, eksik olsun duaları eksik olsun onların sözde saygısı biz takkıye cileri iyi biliriz

itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı

dahool

Banned
ayıp tabiki anıtkabirde türk bayragını ve atatürkü kullanmaları cok yanlış bunlar türk degil bence hani futbol maşlarında olurya herkes maç izler iki üç kişide bozuk para yada su şisesi atarlarya bunlar onlardan bu adamlar ülkelerini onlardan cok daha fazla seviyorlar onlar ülkeyi yemeye alışmışlar adam geldi engelledi bu soyguncuları herşey ortada
tarafsız bir şekilde bakın bakalım ne görüyorsunuz türkiyede şu an

Albayrak

Can Feda
Usta sen deniz baykalı da geçtin.
Zaten başörtüsü takanların hepsi tayyibin adamları.
O kadar abartma.
Olaydan haberin yok ama gelenlerin tayyibin adamları olduğunu hemen duymuşsun.
Bravo valla. Ne denir ki bu yoruma.

Nasıl bu konu dün izlediğim bir haberden sallama gibi bir başlığa sahipse, benim söylediklerimde de abartılacak bir şey yok.

Ne yani akp nin yıllardır maduriyete sığınması yalan mı? Konuyu sen biraz abartmışsın.

Ayrıca iktidar bayrağı altında topladığı her görüşten insanla da nereye kadar gidebilir bilmiyorum.

Başörtüsü Teyyip in oyuncağı olamz türban onun oyuncağı kusura bakma
:)

HTML