Dün Başıma Gelen Olay Gülsem mi Ağlasam mı

emrclb

New member
Walla dün evde otururken muhabbet kuşum var bitane mavi sevimli bişey bi baktım hep tüylerini değişiyo kafesi felan baya tüy olmuş dedim hem kuşu çıkarıyım bi kanatları açılsın hem kafesi rahat temizliyim.Neyse kafesi temizledim kalan yem kırıntılarını da elektrik süpürgesiyle alıyım dedim.Tam süpürürken hayvan merakından geldi bakıcam diye yanaştı bende zaten uyduruk makine doğru dürüst çekmiyo izlesin diye müdahale etmedim bi baktım kuş kafayı bi uzattı iki saniyede hüüüp diye çekti kuşumu (ühüüüü) sadece kuyruğu kaldı dışarda hemen kapattım çektim çıkardım hortumun ucundan Allahtan bişey olmadı halen yaşıyo ama elim ayağım titredi ama ha güliyim mi ağlıyım mı bilemedim :saskin

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
Ya benımde bı kaplumbaaaam var..Valla Maceracı gıbı akvaryumundan kacıp kacıp gezıyo..bı gun buzdolabında bı gun yatagın kenarında

eurostar

New member
gecmiş olsun ama ne yalan söleyim koptum walla Bakkal_gazi nin dedigi gibi benimde wardı bi tane su kaplumbagası akvaryumdan kacıyodu manyak hayvan 1-2 gün bulamıyoduk bazen ewde.öldü ama yaww

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
hobaa olaya bak ya :D komedi filmi gibi olmuş adamım ama ii bişey olmamış :)

HTML