DüşünGeç - Bedava Alan Adı ve Reklam Yarışması

yusufhh08

"ALışıLmışın Dışında..."

DÜŞÜNGEÇ adlı takibimdeki blog birinci yılı şerefine 3 kişiyi alan adı ve reklam hediyesi veriyor evet yanlış duymadınız alan adı ve reklam :)

Yaz ititbariyle yarışmalarda patlama olur demiştim ama herkes tatilde tabi ama DüşünGeç blogu birinci yılının şerefine böyle bir yarışma başlatmış.

Kendisinden dinleyelim yarışmayı :

Ne zamandır aklımda olan bu yarışmayı sonunda hayata geçirebilme fırsatı buldum. DüşünGeç'in 1. Yaş kutlamasından ve açtığım anketten sonra artık bir ödüllü yarışma yapmam gerektiğini anladım. Ödül diyorum ama ortada öyle ahım şahım bir hediye yok. Kimine göre büyük kimine göre gereksiz bir ödül :) Aldığım bir kaç görüş neticesinde Alan Adı (Domain) hediye etmeye karar verdim. Bu yüzden vakit kaybetmeden hemen yarışma kurallarına geçelim.

Evet sıra geldi ödüllere yukarda bahsettim ama bir de kendi ağzından dinleyelim değil mi:

Birinciye (.com - .net - .org) uzantılı, istediği bir alan adı.

İkinciye (.tk) uzantılı, istediği bir alan adı.

Üçüncüye, (125x125) DüşünGeç'ten banner reklam (Bir nevi teselli ödülü).

Alan Adları sadece isimtescil.net'ten transfer edilecektir.

Genel olarak yarışma kuralları ve detayları bu şekildedir. Yorumlarda link paylaşmayınız. Sadece katıldığınıza dair bir bilgi ve ekleyeceğiniz bir sorun ya da görüş belirtebilirsiniz.

Yarışma 15.08.2009 - 14.00 tarihinde başlayıp --> 25.08.2009 - 23.59 tarihinde sona erecektir. Yarışma sonucu ise 26.08.2009 - 14.00 tarihinde açıklanacaktır.

Güvenilir olması açısından, Random.org sitesinden kura çekilecektir. Tabiki video kaydı ile...

yarışmaya katılmak için buraya http://www.dusungec.com/2009/08/dusungeccom-alan-adi-odullu-yarisma.html#comment-form tıklayıp bir yorum yazmak yeterli hadi bakalım herkese iyi şanslar.

HTML