DÜN GECE İÇİMDEN GELENLER(paylaşmak istedim)

by_chum

New member
Kendi kendine soracaksın. Bu dünyanın başka anlamı kaldı mı? Diye.. Ama cvp bulamayacaksın. Düşüneceksin… düşüneceksin… Belki günlerce belki aylarca… Ama hiçbirşey çözüm olmayacak senin için. Artık düşünmeninde , ağlamanında..Kendini bilemeyeceksin ve tanıyamayacaksın. Çünkü yanında kimse olmayacak artık. Aynaya her bakışında aynanın bir tarafının boş kaldığını göreceksin. Sonra gittiğiniz en güzel yerde sana söylediklerin gelecek aklına. Her sözünü tek, tek hatırlayacaksın. Belki gözlerin dolacak bi kaç damla yaş dökeceksin.Sonra aklından geçireceksin hepsi yalanmış , beni hiç sevmemiş diye. Ama sadece kendini kandıracaksın ve kendinle birlikte başkalarını kandırmaya devam edeceksin. Her gittiğin yerde onun sıcaklığını hissedeceksin ve şimdi yanımda olsaydı kesin bunu yapardı diyeceksin ve azda olsa gülümseyeceksin. Sahilde yürüdüğünüz zamanlar gelecek aklına. Sana sımsıkı sarılmıştı dimi? Gözlerinin içine bakarak sana hep seni sevdiğini söylüyordu. “Hiç bırakmıycam seni aşkım” demeleri kulagından hiç gitmeyecek. Kendini çok çaresiz hissedeceksin. Tutunacak bir yer arayacaksın her gün ve kimseye güvenemeyeceksin.. Aklından ölüm bile geçecek bir an…

Ama biliyorsun o da seni seviyor her şeyden çok. Her zaman yanına geliyor beyazlar içinde..

:aşk :aşk

react

Admin
Süper Moderatör
aramıza tekrar dönmene sevinmiştim bu yazını da okudum hoşuma gitti

HTML