Cyber-warrior davetiyesi arıyorum

kcerrah

New member
arkadaşlar Cyber-warrior davetiyesi arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederm

ℓσя∂

Altın Üye
evet mesela ben gönderirsem senden sorumluyum ... :D ... ama bende üye deilim :)

memetbey

New member
ben üyeyim ama olmaz kardeş beni üye yapana söz verdim kimseyi üye etmeyeceğim diye..sen binbaşıların biriyle görüş.

ozhan20

New member
bu galliba türk sitesi demi ben demin baktım kayıt ol linkine tıkladım üye olunuyo kayıt formu yani gerekli bilgiler çıktı

sen bu siteye neden üye olmak istiyosunki üye olmadan da oradan bişey indirebiliyosun ben de baktım temin ama hakkeden güzel bi siteye benziyo ama bana sorarsan hackhell daki paylaşımlar daha güzel o siteye üye olmana gerek yok hackhell var

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
Şunu belirteyim o siteye bende üyeyim fakat sitede dinci yönü ağır basan bi site..
Ayrıca çok hassas ve yaptığın her harekete, açtığın her konuya dikkat etmelisin.
Allah korusun Kavga bölümü var sitede. Siyasi bi konuda ağzınızdan çıkacak kelimelere çok dikkat etmelisiniz.
Örneğin en ufağından başbakana hakaret içerikli bir mesaj yazsanız, adamlar sizin msn adresinizden tutun tüm PC'deki bilgilerinizi ele geçirip sizi tespit ederler ve kanuni işlemlere kadar ...
Yani o site arkadaşım sıradan bi site değil...
Neler yaptık bölümünde, zaten hackledikleri 1500 Amerikan sitesi, Peygamberimize ve Ahlaki değerlerimize saygısızlık yapan tüm sitelerin başına bela oluyorlar...

HTML