Cumartesi Gününe GüzeL bir kupon

PasHasan22

New member
242 Werder Bremen - Schalke - Ü - 1,55
Werder Bremen ligte ilk macında onlar için iyi olmayan bir skor ile Arminia Bielefeld deplasmanından döndü.Markus Rosenberg Lige gerçektende cok iyi bir perfonmans ile basladı.Fakat deplasmanda attığı 2 gol Werder Bremen'e yeterli olmadı.
Schalke ise kendi evinde Hannover'ı eze eze yendi Schalke Hannover 96 karsısında cok rahat bir futbol oynadi ve gollerini cok erken buldu Jose Bordon Dakika 2 de Schalke'nin ilk golunu attı Kevin Kuranyi ise dakika 7de mükemmel bir şekilde ağları havalandırdı ve Schalke'nin bu yıl cok iddaa'li olduğunu gösterdi.2. Yarıda cok iyi perfonmans gösteren Schalke 64. dakikada Kuranyi ile durumu 3'e cıkardı.Schalke'nin basın'a acık idmaninda ise Asamoah,Halil Altıntop ve Kuranyi'nin cok form'da olduğunu herkes görebiliyor...
Benim tahminimce bu maç %100 üst biter.
244 - Blackburn - Hull - 1 - 1,45
Everton'ı deplasmanda yenen Blackburn kendi evinde daha rahat bir futbol oynayacağindan eminiz.Paul Ince Geçen maçta Tugay'ada sans verdi ve Tugay cok güzel bir futbol ortaya koydu.Blackburn'un Hollandali deneyimli Defans oyuncusu Andre Ooijer mükemmel futbolu ile izleyenleri büyüledi.
Konuk ekip Hull ise ilk maci Fulham karsısında kendi evinde oynadi ve oynadığı futbol gercektende mide bulandiriciydi.Hull Craig Fagan 'a cok güveniyordu fakat pek iyi bir perfonmans sergileyemedi geçen maçta ama yinede Hull kazanmasini bildi ve dakika 82de durumu 2-1 yaptı.
Blackburn bu maci kendi evinde kesinlikle kaybetmez...
251 - Stoke - Aston Villa - 2 - 1,60
Lige Kötü baslayan Stoke Taraftarın tepkisinide cekti.Kendilerini düzeltmek için yönetimde birşey yapmadı bu sezon Stoke'nin hiç bir iddaası olamaz.
Aston Villa Ligin en iddaali takimlarindan.Kalecisinden Tutun Forvet hattına kadar mükemmel kalitede bir takım yaratan Aston Villa Sampiyonluğa oynar bu sezon.Genç yıldız olan Gabriel Agbonlahor Manchester City macinda neler yapabileceğini gösterdi ve Hat-tricle bunu güzel süsledi.Aston Villa'nin uzun boylu forvet hattına Stoke defansinin dayanabileceğini sanmiyorum.John Carew ve Gabriel Agbonlahor bu mac cosar...
363 - Banfield - River Plate - 2 - 1,90
Banfield lige bir yenilgi bir beraberlikle basladı ve bu yetmezmiş gibi Estudiantes macında önemli oyuncuları Barraza kırmızı kart gördü.
River Plate ise bir beraberlik ve bir galibiyet ile lige basladi fakat son macini ele alırsak fırtına gibi bir takım olduğunu tüm izleyenlere gösterdi.Tuzzio ise gol krallığına aday olduğunu gösterdi ve son maçta 2 gole imza attı
River Plate Taraftarın güvencesini kaybetmemek için en iyi futbolu sergileyeceğine eminim.
364 - Anderlecht - Gent - Ü - 1,50
İki Takımda ilk maclarinda fırtına gibi estiler ve maclarını cok golle kapattılar.İki takımında forvet ve ortasağ hattı cok kuvvetli olduğu için iki takımda cok gol atıyor.Bunun icin Bu macın Üst bitmesi işten bile değil.Bu maça banko üst diyorum.

Toplam : 10,248

Bol Sans.TeşekkürLeri Unutmayalim...

PasHasan22

New member
Teşekkür Ederim Bir önce ki yaptığım kuponun telafisini düzeltmem gerekiyordu cok inceledim ve bu kupon ortaya cikti inşallah takımlar bir faso yapmaz bize.

PasHasan22

New member
LaZiSH bu konuda haklısın fakat lig yeni basladığı için böyle birşey düşündüm.Büyük ihtimalde üst bitecek.

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
Hull geçen sene incl de takip ettiğim takımlardandı bu sene premier de napar bilemem o yüzden bu maçtan çekinirim..ama riske edebilirim 2 ytl mi =)

PasHasan22

New member
Geçen Sezon İNGILTERE Coca-Cola Championship ten 3. olarak cıktı hull sence premier'de basarili olabilir mi tamam iyi bir perfonmans sergiledi fakat premierde bunu yapabileceğini sanmiyorum.sonucta İNGILTERE Coca-Cola Championship'ten lider olarak cıkan west bromwich daha iyi bir perfonmans sergiledi fakat büyük takımları yenebilecek kadar iyi deil o takımlar.Blackburn'de gerçektende büyük bir takim.

realdream0

New member
inş tutar ama bence werder macı ust bıtmıcek herkes ust dıo ama schalke cok zor gol yıyen bı takım hafta ıcıde macları war fazla hucumda yapmaslar yormazlar kendılerını w.bremende dıego yoq onun ıcın hucumda fazla basarılı olabılıceklerını sanmıorum

JeunTURK

New member
arjantin ligi hiç belli olmuyo...blackburna sonuna kadar katılıyorm banko alır...yukarda arkadaş alman ligi maçına yorum yapmış büyük maçlarda gol olmayabilio die...sonuna kadar haklı inş tutar ama braz riskli...

HTML