Ctrl+Alt+Del

AgLoT

New member
Slm Arkadaşlar Bilgisayarım İlk Açıldığında Kitleniyor Ve Ctrl+Alt+Del Yapınca Düzeliyor Windows'a Login Olduktan Sonra Boş Masa Üstü Geliyor Dediğim Gibi Ctrl+Alt+Del Yapınca Düzeliyor Ne'den Olur Nasıl Düzeltirim Hepinize Şimdiden Teşekkür Ederim... :vur

saymns

New member
Bu sorun büyük ihtimalle bilgisayar açıldığında başlangıçta çalışan programlardan kaynaklanmaktadır. Eğer vista kullanıyorsan msn messenger dan yada xp kullanıyorsan kameradan yada yüklenmesi düzgün yapılmamış herhangi bir donanım aygıtından dolayı eğer başlangıçta da çalışıyorsa bilgisayar ilk açıldığında kilitler ve ctrl+alt+delete ile bilgisayarı açarsın. Bu problemi çözmek için başlat>çalıştır dedikten sonra çalıştır kısmına msconfig.sys yazılır ve karşına gelen pencerede bilgisayarda başlangıçta çalışan programlar gözükür. Buradan bilgisayarı kilitlemesi muhtemel programlar kaldırılır ve yeniden başlatılır.

Umarım sorununu çözer.

AgLoT

New member
Bu sorun büyük ihtimalle bilgisayar açıldığında başlangıçta çalışan programlardan kaynaklanmaktadır. Eğer vista kullanıyorsan msn messenger dan yada xp kullanıyorsan kameradan yada yüklenmesi düzgün yapılmamış herhangi bir donanım aygıtından dolayı eğer başlangıçta da çalışıyorsa bilgisayar ilk açıldığında kilitler ve ctrl+alt+delete ile bilgisayarı açarsın. Bu problemi çözmek için başlat>çalıştır dedikten sonra çalıştır kısmına msconfig.sys yazılır ve karşına gelen pencerede bilgisayarda başlangıçta çalışan programlar gözükür. Buradan bilgisayarı kilitlemesi muhtemel programlar kaldırılır ve yeniden başlatılır.

Umarım sorununu çözer.
Sağol Saymsns Ama Msconfig Komutu İle Her Hangi Bir Alakası Yok Xp Kullanıyorum Ve Başlangıçta Çalışan Bir Program Yok Alayını Kapadım Gene Yemedi Kamera Ve Benzeri Bir Extra Donanım Takmıyorum Tek Extra Arada Bir Kullanılan Parmak İzi İle Çalışan Bir USB Flash Disk Var Başka Birşey Yok Yinede Sağol.
Format Atmadan Bulunabilcek Çözümlerinizi Bekliyorum Arkadaşlar...

HTML