cs hakkında sikayetim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DjuGuR

New member
merhaba kardesler csden benı durmadan atıyolar adamı vuruyorum diye yanı kendisi admınmıs bana hıle yapıyopn diye atıyor [ HaCKHeLL ] |ALIEN_07 bu arkadas foruma sikayet olarak yazcam dedim git yaz dedi güldü sonra banladı beni oyun için açmişsinız ama gelen geceni banlıyor allah sahit yukarda

DjuGuR

New member
sürekli olur tabi adam admin vuruldumu hile oluyor diyo banlıyor bide dalga geçiyor ben sikayetimi yazdım gerekeni yapılmasını istiyorum ayıptır bu

ALIEN_07

Türk Genci
Olay Nasıl Yanlış Anlatmışsın :) neyse oyunda olanlar vardı ALLAH'tan :durdurun

* Şikayetini yanlış yere açmıssın.. Bunu için bir BÖLÜMÜMÜZ VAR... Cs şikayet bölümü Tıkla :)

* Durmadan atıyorlar yazmışsın demekki benden öncede başkaları tarafından atılmışsın :) Beni seni ilk defa attım eğer duvardan izleyip adamın çıktıktan sonra vurmaya devam edersen devamlı atarım" atılırsın "

* Ben seni" Git Şikayet et :) " gülüncükler saçarak banlamadım kimseyi yanlış bilgilendirmeye Hakkın yok ki durmadan atıyolar sözcüğü de Baya destekliyor..

* Seni Banladım Ardından geldin Foruma şikayet edeceğim seni dedin bana bende et dedim.. istersen bir daha sorduğundan etme diyeyim :)

* Gelen Geçeni Banlıyorsunzu demişsinde Kusura bakma Sorun senle alakalı bayadır şikayet gelmiyordu..

* Ki Ben bir hata yaptım isem bunu bütün HH'ye + adminlere yüklemenin ne anlamı var ? hata benim kişisel hatam lütfen Diğer admin arkadaşları zan altında bırakma..

* Yukarıda ALLAH var yazmışsın Eğer öle bişey yapmadın isen " ÖZÜR DİLERİM " öle bir egom felan yok merak etme..

* Benim Hatam Yok mu Elbette var record ( kayıt ) almadım bunu kanıtlayamam sana, ama bilki nick'ini bir daha yaz özellikle aklıma geleceğindended unutma..

Saygılarımal...
:vur :durdurun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML