Cs 1.6 yardım!!

alper1990

New member
Cs ye girdiğimde hep havada başlıyorum hangi server a girersem aynı bide ping sayım çok yüksek oluyor, yukarda kırmızı bi hata veriyor ner anlama geldiğini bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum!!!

PRotype

Game Spider
Konsolu Acıp cl_flushentitypacket 0 Yazarsan Sorunun Düzelicektir...Tahminime Göre Umarım Yanılmamısımdır..

PRotype

Game Spider
alper1990' Alıntı:
Denedim olmuyor daha oyunu yeni yükledim hep aynı şeyi yapıyor anlamadım gitti yinede sağol..
Kardeş Bu Sorun Sadece Sende Yok Bir Çok Kişide Var Bu internet ten kaynaklanan Bir Sorun değiL.. Benim Dediğim Komut Rebugg Yapıyor..Yani Bugu Sıfırlıyor Sende Suan Bug 598 Onu Otamatik Sıfırlıyor...Senin Adamın Üstünde Doqmanda Aynı Oyun Logları içinde Aynı Porta Sahip oLmanız.. Bu Durumda Loglarla Oyniyacaksın Ama Benim Yapabileceiğim Birşey yok Evde 1.6 Yüklü oLsa Bakıcam da Cafede Var Cafede Umarım Zamanım oLduqunda Hallederim Sorununu.. Haa Araştırmada Yaptım Fakat Sitelerin Çoğu Rusça Çekçe Falan Birşey Anlamadım..inGiLizce Olsa Bakardım Ama Galiba Patch Falan istiyor Bu Sorun için.. iyi Günler..Kusura Bakma Yardımcı oLamadım...

HTML